Warsaw Industry Week 2017. ISL szyje regały magazynowe na miarę

Warsaw Industry Week 2017 © MM

Udostępnij:

– Na terenie Polski wdrożyliśmy już około tysiąca regałów – mówi Sebastian Hałucha, kierownik sprzedaży i projektów w firmie ISL, która wystawia się na targach Warsaw Industry Week w podwarszawskim Nadarzynie.

ISL specjalizuje się w projektowaniu oraz wdrażaniu automatycznych regałów dla przemysłu i logistyki dla branż: motoryzacyjnej, maszynowej, metalowej, farmaceutycznej, kosmetycznej, chemicznej, papierniczej, lotniczej, FMCG, elektronicznej, RTV/AGD, meblarskiej i wielu innych.– Na terenie Polski wdrożyliśmy już około tysiąca regałów – mówi Sebastian Hałucha, kierownik sprzedaży i projektów w firmie ISL. – Dużym zainteresowaniem cieszą się regały do przechowywania blach i to nie tylko jeśli chodzi o rodzimych klientów, ale także tych zagranicznych – dodaje.

Na targach Warsaw Industry Week ISL prezentuje regał automatyczny Rotomat, który – jak przekonuje Sebastian Hałucha – umożliwia prostą i szybką obsługę, zapewniając jednocześnie wygodę użytkowania. – Działa on trochę jak karuzela: obraca się ruchem rotacyjnym, dostarczając towar najkrótszą drogą prosto do rąk użytkownika – tłumaczy Sebastian Hałucha.

I przyznaje, że najlepiej sprawdza się do składowania niewielkich części lub narzędzi, m.in. w przemyśle elektronicznym, farmaceutycznym czy samochodowym.

– Ale w naszym portfolio mamy także regały windowe przeznaczone do przechowywania blach oraz ciężkich i długich towarów, jak rury, dłużyce, komponenty metalowe, a także innych elementów o dużych gabarytach i wadze – mówi Sebastian Hałucha.

Jak dodaje, każdy regał od ISL jest projektowany indywidualnie na potrzeby konkretnego klienta. Regały wykorzystują całą dostępną wysokość pomieszczenia (do 20 m – przyp.) i umożliwiają ergonomiczne oraz bezpieczne magazynowanie towarów.– Dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić do 80% powierzchni magazynowej – przekonuje Sebastian Hałucha.

Udostępnij:

DrukujMM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również