Warsztaty „Informatyka w produkcji”

©

Udostępnij:

W marcu rusza kolejny, 8 cykl warsztatów „Informatyka w produkcji” organizowany przez firmę Streamsoft. Są to spotkania z kadrą zarządzającą produkcją w firmach z różnych branż. Spotkania te są ważnym elementem w procesie rozwoju oprogramowania do zarządzania produkcją. Zaplanowano 7 konferencji w 7 miastach Polski, a pierwsza z nich odbędzie się 25 marca we Wrocławiu.

Każda edycja ma inną tematykę, która kształtuje się pod wpływem doświadczeń zebranych przez Streamsoft w firmach produkcyjnych oraz pod wpływem propozycji specjalistów zarządzających produkcją. Sesje poświęcone będą następującym tematom: „DNA systemu ERP w firmie produkcyjnej”, „Rozwiązania, które łączą Dyrektorów produkcji, Głównych księgowych i Szefów HR”. Warsztaty są bezpłatne.


 Kalendarium warsztatów z cyklu „Informatyka w produkcji”:
·  25 marca, Wrocław,
·  26 marca, Katowice,
·  27 marca, Rzeszów,
·  1 kwietnia, Poznań,
·  2 kwietnia, Bydgoszcz,
·  3 kwietnia, Warszawa,
·  10 kwietnia, Szczecin.
                                                                                      
Więcej informacji: www.streamsoft.pl/informatyka-w-produkcji/konferencjeUdostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również