We współpracy z Samsungiem

© Samsung

Udostępnij:

Niebawem w Warszawie powstanie nowy technologiczny showroom prezentujący inteligentne rozwiązania z zakresu automatyki budynkowej. 

Za projekt odpowiedzialne są dwie współpracujące ze sobą firmy – koreański gigant Samsung i polska firma APA Group. System zarządzania budynkowego stanowi zaawansowane narzędzie do kompleksowej kontroli podsystemów, instalacji i sprzętów funkcjonujących w danym budynku.W Korei władze firmy Samsung poddały testom jeden z takich systemów – polskie oprogramowanie Vision BMS zaprojektowane przez APA Group. Uzyskanie efektu współpracy BMS z układem klimatyzacyjno-wentylacyjnym showroomu wymagało od inżynierów systemu napisania dwóch sterowników softwarowych obsługujących protokół DMS2.Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również