WeldEye – prekursor uniwersalnego, cyfrowego zarządzania spawaniem, na dobre usprawnia proces zarządzania WPSami i uprawnieniami spawalniczymi

Preview
Kemppi
Reklama
Reklama

Zastosowanie modułów Welding Procedure i Qualification Management (Procedury Spawalnicze i Zarządzanie Kwalifikacjami) oprogramowania WeldEye pozwala znacznie zmniejszyć ilość czasu potrzebnego na proces zarządzania procedurami spawalniczymi i uprawnieniami pracowników.

Łatwy w użyciu system daje wiele korzyści wszystkim producentom stosującym spawanie. Wsparcie dla norm AWS, ASME, EN i ISO w połączeniu z automatyczną aktualizacją szablonów zgodnie ze zmianami zachodzącymi w normach, umożliwia wykorzystanie całego potencjału cyfrowego zarządzania spawaniem. Dlaczego nie dać szansy nowemu sposobowi zarządzania spawaniem i nie spróbować?

Reklama

O 85% szybsze prolongowanie uprawnień spawaczy i o 95% szybsze przygotowywanie szkiców złączy spawanych

Jest to najprostszy sposób zarządzania wszystkimi procedurami i kwalifikacjami zgodnie z międzynarodowymi normami. Wydajność w najlepszym wydaniu. WeldEye został przetestowany a jego działanie udowodnione niezależnie od rodzaju i wielkości firmy – podsumowuje Vesa Tiilikka Menadżer Produktu, Oprogramowanie, Kemppi Oy.

Moduły WeldEye do zarządzania procedurami i uprawnieniami spawalniczymi (Welding Procedure i Qualification Management) to jedno, spójne, wydajne i bezpieczne rozwiązanie w chmurze do tworzenia i zarządzania bazami instrukcji WPS i kwalifikacji spawaczy. Pozwala przedłużyć uprawnienia wszystkich spawaczy (niezależnie od ich liczby) przy pomocy jednego kliknięcia i automatycznie utworzyć odnowiony, osobisty certyfikat z dokładną datą jego ważności. Prolongowanie certyfikatów spawalniczych za pomocą WeldEye jest do 85% szybsze niż w przypadku tradycyjnych metod.

Oprogramowanie posiada najłatwiejsze w obsłudze i jedno z najszybszych narzędzi do rysowania złączy spawanych na rynku. Pozwala ono na tworzenie szkiców w zaledwie minutę, czyli aż 95% szybciej niż w przypadku tradycyjnych metod. Jeżeli klient nie posiada rysunku, który może wgrać do systemu, to może stworzyć nowy zaledwie paroma kliknięciami. W rezultacie WeldEye tworzy dokładny szkic złącza i natychmiast umieszcza go na szablonie procedury spawalniczej.

Powiązane firmy

Reklama

Oszczędność czasu dzięki jednoczesnemu zarządzaniu wieloma lokalizacjami

WeldEye to doskonały wybór w przypadku przedsiębiorstw, których produkcja spawalnicza odbywa się w wielu zakładach zlokalizowanych w różnych miejscach. Oprogramowanie generuje zakres uprawnień EN ISO i pozwala w łatwy sposób automatycznie przedłużyć uprawnienia z wykorzystaniem wewnętrznego podpisu i podpisu strony trzeciej. Oprogramowanie posiada funkcje kopiowania szablonów, wyszukiwania zaawansowanego i filtrowania zawartości oraz automatycznie wysyła powiadomienia o wygasających uprawnieniach spawaczy. W przypadku tworzenia nowego certyfikatu dane spawaczy są automatycznie przesyłane, co skutkuje znaczącą oszczędnością czasu podczas zarządzania kwalifikacjami.

Funkcja cyfrowych WPS w spawarce X8 MIG Welder

Korzystanie z oprogramowania WeldEye i urządzeń spawalniczych X8 MIG Welder umożliwia zastosowanie rewolucyjnego rozwiązania cyfrowych instrukcji WPS. Oznacza to, że drukowane WPSy nie są już potrzebne. WelEye pozwala spawaczom wyszukiwać, oglądać i aktywować WPSy za pomocą Control Pad i automatycznie korzystać z właściwych parametrów podczas spawania. WPSy są przesyłane za pośrednictwem Internetu z oprogramowania WeldEye do urządzeń X8 MIG Welder na hali produkcyjnej. To prawdziwa rewolucja w zarządzaniu WPSami w produkcji spawalniczej, zarówno z punktu widzenia spawacza jak i osoby sprawującej nadzór.

Zawartość tworzy wartość

Oprogramowanie WeldEye do zarządzania procedurami i kwalifikacjami można w łatwy sposób uzupełnić innymi modułami. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik może w czasie rzeczywistym śledzić pracę spawacza, postępy w realizacji projektu oraz posiada w 100% identyfikowalną zgodność procesu spawania z procedurami spawalniczymi. Rozwiązanie ma najszersze zastosowanie wśród spotykanych na rynku w różnorodnych aplikacjach spawalniczych oraz udowodnioną wydajność w takich segmentach jak przemysł stoczniowy, petrochemiczny, samochodowy, konstrukcje i produkcja maszyn. Ten serwis online w chmurze o globalnym zasięgu jest dostępny z poziomu komputera lub smartfona bez potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania. WeldEye został opracowany i jest rozwijany przez firmy Weldindustry i Kemppi.

Więcej informacji: www.weldeye.com

Źródło: Kemmpi

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama