Wielki sukces Rockwell Automation TechED EMEA

nowa siedziba Rockwell Automation © Rockwell Automation

Udostępnij:

Pierwsza szkoleniowa konferencja techniczna TechED firmy Rockwell Automation w regionie EMEA odniosła wielki sukces. Wydarzenie, które jest niezwykle popularne w Stanach Zjednoczonych, spotkało się z równym entuzjazmem w regionie EMEA – ponad 700 uczestników zapisało się na liczne szkolenia i wzięło udział w 3-dniowym spotkaniu.

Wydarzenie TechED, które odbyło się w dniach 17–19 października w Disneyland Resorts w Paryżu, obejmowało ponad 250 godzin szkoleń, w tym warsztatów, sesji technicznych i dyskusji na temat zarządzania. Uczestnicy nie tylko poznali najnowsze technologie i rozwiązania systemów sterowania, które pozwolą zmaksymalizować proces produkcji i wytwarzania, lecz także podwyższyli swoje kwalifikacje zawodowe.Wydarzenie TechED, skierowane do użytkowników końcowych, integratorów systemów, dystrybutorów, producentów maszyn i partnerów biznesowych dało możliwość wypróbowania najnowszych produktów i rozwiązań technologicznych firmy Rockwell Automation. Podczas wydarzenia uczestnicy mieli okazję uczyć się od ekspertów i dowiedzieć się, jak inne firmy rozwiązują powszechne wyzwania związane z produkcją i wytwarzaniem.

W ramach wydarzenia odbyły się także sesje zorganizowane z myślą o informatykach i inżynierach produkcji. Skupiały się one na rozwiązaniach IT/OT w automatyce przemysłowej, w tym mobilności i wirtualizacji, zarządzaniu informacjami i analityce.

Thomas Donato, prezes regionu EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka) Rockwell Automation, wyjaśnia powody zorganizowania wydarzenia w Europie. – Jako firma o globalnym zasięgu jesteśmy zobowiązani oferować naszym klientom na całym świecie, najlepsze możliwe wsparcie i szkolenia, aby pomóc im łączyć ludzi, zasoby i dane w obrębie przedsiębiorstwa. Sukces TechED w USA nie pozostawił żadnych wątpliwości, że również w regionie EMEA jest duże zapotrzebowanie na podobne wydarzenie. Świadczą o tym nie tylko liczni uczestnicy, lecz także pozytywne opinie, które otrzymaliśmy po zakończeniu konferencji.

Doświadczeni pracownicy firmy Rockwell Automation w swoich prezentacjach nie tylko poruszyli wiele istotnych kwestii z branży, lecz także szczegółowo omówili, jak dane stają się niezwykle istotnym narzędziem we wprowadzaniu innowacji i udoskonaleń. Podczas wystąpień przedstawiono także możliwości wykorzystania koncepcji Connected Enterprise oraz nowe trendy technologiczne, takie jak skalowalna analityka przemysłowa i przetwarzanie w chmurze, infrastruktura danych operacyjnych i zarządzanie, transformacja cyfrowa, zdalny dostęp i monitorowanie oraz połączone usługi i rozwiązania.

Program Rockwell Automation PartnerNetwork oferuje globalnym producentom dostęp do sieci firm, które wspólnie skupiają się na rozwoju, wdrożeniu i wsparciu najlepszych dostępnych rozwiązań w celu osiągnięcia optymalizacji całego zakładu i zwiększenia wydajności urządzeń zgodnie z założeniem zrównoważonego rozwoju.Źródło: Rockwell Automation

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również