Wielkie połączenie Fuchs i Statoil

© Fuchs

Udostępnij:

Właśnie został sfinalizowany proces integracji dwóch dużych firm. Statoil Fuel & Retail Lubricants Poland Sp. z o.o. została wcielona w struktury Fuchs Oil Corporation Sp. z o.o. rozpoczynając działalność w niebiesko-czerwonych barwach. 

Pod marką Fuchsa powstała większa, silniejsza organizacja. Trzecia pod względem wolumenu sprzedaży na polskim rynku olejowym. 150-osobowy zespół Fuchsa powiększył się o blisko 300 osób.Połączenie tych dwóch firm to połączenie dwóch zespołów ludzi, a więc doświadczenia i know-how. Doświadczenie specjalistów Fuchsa i Statoila ma wpłynąć na wybór optymalnych rozwiązań w zakresie obsługi klienta. Jako Fuchs, firma w dalszym ciągu chce być gwarancją najlepszych rozwiązań, pozostając wierną swoim priorytetom – jakości produktów opartych na najnowszych technologiach oraz bliskiej współpracy ze swoimi Partnerami.

Środki smarne pod marką Statoil będą stopniowo wycofywane z rynku i zastępowane produktami Fuchs. W dalszym ciągu funkcjonować będzie biuro w Krakowie (dotychczasowa siedziba Statoil), z którego obsługiwana będzie część klientów. Z kolei cała dystrybucja środków smarnych będzie realizowana z magazynu Fuchs w Gliwicach.

Źródło: Statoil/Fuchs

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również