Wielofunkcyjne stacje naprawcze serii WXR 3 firmy Weller

Preview
RS326
Reklama
Reklama

Marka RS Components (RS) wzbogaciła swoją ofertę o wielofunkcyjne stacje naprawcze serii WXR 3 firmy Weller. Stacje WXR 3, kompatybilne z pozostałymi narzędziami serii Weller WX, to 3-kanałowe stacje serwisowe 600 W o wyjątkowej wydajności i wielu innowacyjnych funkcjach, takich jak możliwość monitorowania pracy, automatycznego rozpoznawania narzędzi oraz sterowania urządzeniami laboratoryjnymi.

Nowa seria WXR 3 rozszerza dotychczasowy asortyment urządzeń lutowniczych Weller w ofercie RS oraz stanowi ekonomiczne rozwiązanie łączące w sobie funkcje lutowania, rozlutowywania i gorącego powietrza do różnego rodzaju zastosowań.

Dostępne są trzy różne zestawy z lutownicą WXP 65 W lub 120 W, z narzędziem do rozlutowywania 120 W w układzie poziomym (WXDP) lub pionowym (WXDV) oraz z dyszą gorącego powietrze WXHAP 200 W. Każdy z zestawów; WXR 3030, WXR 3031 oraz WXR 3032, jest wyposażony we własną pompę podciśnieniową, uchwyt podciśnieniowy umożliwiający precyzyjne umieszczanie komponentów, narzędzia WX z czujnikiem ruchu oraz trzema podstawkami.

W zasilaczu WXR 3 600 W, przeznaczonym dla wszystkich trzech zestawów, zastosowano system inteligentnego zarządzania zasilaniem pozwalający utrzymać optymalne temperatury narzędzi przy zmniejszonym zużyciu energii, co przekłada się na wydłużoną żywotność urządzeń oraz ekonomiczną eksploatację. Zasilacz WXR 3 można także nabyć osobno, bez narzędzi i akcesoriów. Jest to dogodne rozwiązanie dla klientów pragnących niewielkim kosztem rozbudować posiadane już narzędzia Weller WX o nowy wielofunkcyjny moduł zasilania.

RS Components i Allied Electronics to marki handlowe grupy Electrocomponents plc, wiodącego dystrybutora podzespołów i komponentów elektronicznych oraz produktów dla działów utrzymania ruchu.

pl.rs-online.com

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama