Wiertła Crownloc Plus w wersji 8xD

© Seco Tools

Udostępnij:

Firma Seco poinformowała o poszerzeniu rodziny wierteł z wymiennymi końcówkami Crownloc Plus o wersję 8xD. Bardzo elastyczne i funkcjonalne wiertła Crownloc Plus znacznie podnoszą wydajność pracy i obniżają koszty.

Zapewniają one doskonale odprowadzanie wiórów i dużą trwałość, a system wymiennych końcówek eliminuje potrzebę wymiany całego narzędzia. Zamiast tego po zużyciu krawędzi skrawającej użytkownik demontuje i wymienia końcówkę narzędzia za pomocą klucza Crownloc Plus. Jedyny w swoim rodzaju, bezpieczny układ mocujący zapewnia wysoką stabilność, dając jednocześnie możliwość łatwej i szybkiej wymiany. W ten sposób minimalizuje liczbę potrzebnych narzędzi przy zachowaniu wyjątkowej wydajności obróbki.Korpusy wierteł Crownloc Plus są wyposażone w głębokie i szerokie rowki wiórowe, które optymalizują odprowadzanie wiórów i przyczyniają się do zwiększenia trwałości narzędzia. W końcówkach wiertła zastosowano udoskonalone geometrie i powłokę TiAlN, co podniosło ich wydajność i odporność na zużycie.

Poza nową wersją 8xD, wiertła Crownloc Plus są również dostępne w wariantach 3xD i 5xD. Oferowane średnice wierteł to 12,00-19,99 mm (0,47-0,787 cala). Można je montować w oprawkach Weldon, Shrinkfit i hydraulicznych.

www.secotools.com

Udostępnij:

Drukuj
MM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również