Wiha na targach Light+Building we Frankfurcie

© Wiha

Udostępnij:

Od 13 do 18 marca 2016 r. podczas targów Light+Building we Frankfurcie nad Menem firma Wiha - producent narzędzi ręcznych – zaprezentuje bogaty asortyment produktów i zorientowane na użytkownika nowości z segmentu produktów do pracy w obszarze pod napięciem.

Izolowane, bezpieczne, ergonomiczne – to podstawowe cechy, na które powinniśmy zwrócić uwagę podczas wyboru narzędzi do wykonywania wszystkich prac „pod napięciem”. I choć podczas terminowych realizacji liczy się profesjonalizm, szybkość i efektywność, walizkę z narzędziami należy wyposażyć tak, by w pierwszej kolejności zadbać o zdrowie i komfort użytkowników.Tym wymaganiom stara sie sprostać firma Wiha.– Skuteczność ergonomicznej koncepcji rozmiarów rękojeści wkrętaków SoftFinish oraz koncepcji szczypiec Inomic potwierdzona została już w listopadzie 2015 r. przez niemieckie stowarzyszenie lekarzy oraz terapeutów AGR i nagrodzona ich cenionym na arenie międzynarodowej certyfikatem – podkreśla Iwona Bolt, marketing manager w firmie Wiha.
Działanie prozdrowotne tych narzędzi stwierdzone zostało po przeprowadzeniu licznych testów i badań przez niezależnych specjalistów. Zastosowanie koncepcji rękojeści firmy Wiha umożliwia użytkownikowi wygodną, długą i przede wszystkim pozbawioną bólu pracę, a specjalistyczne oddziały używające tych narzędzi w codziennych zadaniach, mają szansę zminimalizować czas nieobecności pracowników i tym samym zredukować związane z tym koszty.

– Koncepcja czterech optymalnych rozmiarów i długości rękojeści wkrętaków SoftFinish, SoftFinish electric, SoftFinish ESD oraz MicroFinish, dopasowanych do wykonywania różnorodnych zadań pomaga użytkownikom zredukować lub całkowicie wyeliminować dolegliwości aparatu ruchowego oraz – tak częste w pracy profesjonalistów – bóle stawów i mięśni – dodaje Iwona Bolt.

Bogate wyposażenie, przemyślany i ergonomiczny układ wewnętrznych przegród, mobilność, bezpieczeństwo transportu oraz komfort pracy z mocno rozbudowanym kompletem narzędzi – to główne zalety nowych walizek narzędziowych Wiha.

Wszystko to i jeszcze więcej Wiha prezentować będzie w trakcie targów Light+Building we Frankfurcie nad Menem w hali nr 8, na stoisku F16.Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również