Własna marka zobowiązuje, czyli POSTĘP TO SUMA DETALI

TBI Technology, pionowe centrum obróbkowe TBI VC 1060 New Line © TBI Technology

Udostępnij:

Polska marka z ambicją globalnej właśnie wprowadziła nowe zmiany w identyfikacji wizualnej. „Postęp to suma detali” symbolizuje wartości, jakimi kieruje się TBI Technology.

Stojąc w miejscu, tak naprawdę się cofasz. Życie to zmiany, a dla nas zmiana identyfikacji wizualnej jest szczególnie ważna. Nowe hasło podsumowuje to, co udało nam się wypracować przez prawie 10 lat działalności firmy. Nie ma jednego przepisu na sukces. Jedynym sprawdzonym sposobem osiągania sukcesu jest nieustanny rozwój. A postęp oznacza ciągłe doskonalenie tego co dobre, aby stało się jeszcze lepsze.Bierzemy pełną odpowiedzialność za oferowane produkty. W praktyce dbamy o każdy szczegół sygnowanych logiem TBI obrabiarek CNC. Proces produkcji wspierają ponadto oferowane przez nas rozwiązania CAM, narzędzia do obróbki skrawaniem marki TBI Tools, własne centrum serwisowe CNC oraz specjalistyczne obrabiarki innych dostawców, których jesteśmy przedstawicielem.

Marka TBI to dzisiaj dużo więcej:Spotkajmy się na targach Toolex 2017 w Sosnowcu

W dniach 3-5 października br. można nas spotkać na Międzynarodowych Targach Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki Toolex. Będziemy czekać na Państwa przy stoisku nr 213 w hali A. Przedstawiciele handlowi TBI odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania i doradzą w wyborze maszyny CNC spełniającej określone przez Państwa wymagania.

Przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową na maszynę CNC obowiązującą tylko w czasie trwania targów. Pionowe centrum obróbkowe TBI VC 1060 New Line miało już swój debiut na ostatniej imprezie targowej i cieszyło się sporym zainteresowaniem zarówno ze względu na parametry, jak i nowoczesny design.

Zatem do zobaczenia w Sosnowcu… a tymczasem zachęcamy do obserwowania TBI w mediach społecznościowych.

Bądź na bieżąco z: #tbipower #posteptosumadetali

  https://www.facebook.com/TBITechnologyPL

  https://www.linkedin.com/company-beta/15085477

  https://www.instagram.com/tbi_technology/

Źródło: TBI Technology

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również