„Wracamy ze zdwojoną siłą” – Targi Innoform

Targi Innoform © Targi w Krakowie

Udostępnij:

24–26 kwietnia 2018 r. w Bydgoszczy odbędą się 2. Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego Innoform. To najlepiej sprofilowane wydarzenie organizowane dla przemysłu narzędziowo-przetwórczego, które na stałe zagościło w kalendarzu przedstawicieli tej branży.

Bardzo atrakcyjna, specjalistyczna oferta wystawców, premiery maszyn i narzędzi oraz prezentacja innowacyjnych technologii podczas premierowej edycji przełożyły się na olbrzymie zainteresowanie współtworzących wydarzenie firm.Zakres tematyczny targów Innoform jest tak opracowany, aby zaspokoić i zadowolić każdego najbardziej wymagającego gościa. W targach biorą udział przedstawiciele biur projektowych i konstrukcyjnych, producenci i dystrybutorzy: narzędzi specjalnych i skrawających; technologii, obrabiarek i urządzeń do obróbki ubytkowej; łączenia i powlekania metali; obróbki powierzchniowej i wykańczającej; technologii, maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych; dostawcy materiałów i surowców: stali, półfabrykatów, siłowników, normaliów, osprzętu elektrycznego; oprzyrządowania technologicznego; przyrządów i urządzeń pomiarowo-kontrolnych; specjalistycznego oprogramowania; środków smarnych i chłodziw technologicznych. Wśród wystawców nie brakuje również firm świadczących usługi z zakresu obróbki metali oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Na pół roku przed inauguracją drugiej edycji targów Innoform udział w wydarzeniu potwierdziły m.in.: A. Marciniak OT, Alpha Technology, Aplex, Besspol, Emplast, Emuge-Franken Technik, Engram, Fatpol Tools, FCPK Bytów, Graform, Guhring, Hasco Polska, Incoe International Europe, ITA, Milimex, Mexim, Meusburger Georg, Narzędzia Skrawające Tools, New Technology, Novumplast, Oberon 3D, Oerlikon Blazers, Omni 3D, Schmolz + Bickenbach Polska, Sinkoplex, Staubli, Technar, Transcorn, Wadim Plast, Zoller.


Galeria artykułu
TOP w kategorii


#Wydarzenia

Targi Innoform 2017Targi Innoform to także doskonale skomponowany program towarzyszący, czyli specjalistyczne konferencje, podczas których eksperci zaprezentują najnowsze rozwiązania w dziedzinie produkcji form. Będzie to jednocześnie okazja do wymiany doświadczeń i zapoznania się z nowoczesnymi technologiami. Odpowiedni poziom merytoryczny Międzynarodowych Targów Innoform oraz program towarzyszący zapewni Bydgoski Klaster Przemysłowy. O kwestie organizacyjne i techniczne po raz kolejny zadbają specjaliści z EXPO Kraków – doświadczonego i cenionego organizatora targów o tematyce przemysłowej.

Źródło: Targi w Krakowie

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również