Wrześniowy MM Magazyn Przemysłowy już gotowy

Preview
MM Magazyn Przemysłowy
Reklama
Reklama

Z drukarni dotarł do naszej redakcji wrześniowy numer MM Magazynu Przemysłowego. Niebawem trafi on również do naszych czytelników. W najnowszym numerze znajdziecie jak zwykle wiele interesujących tematów, w tym m.in. raport - Energia dla przemysłu oraz specjalny dodatek dot. branży elektrotechnicznej.

Problem związany z kosztami energii dotyczy wszystkich przedsiębiorców, dlatego zmiany cen na rynku energetycznym oraz właściwe planowanie wykorzystania energii elektrycznej w zakładach produkcyjnych stanowią ważne elementy decydujące o kosztach produkcji, a w konsekwnecji o konkurencyjności przedsiębiorstwa. Problemy polskiego rynku energetycznego poruszamy w specjalnym raporcie poświęconemu temu rynkowi.

Reklama

W najnowszym numerze mamy również dwa specjalne dodatki. W pierwszy dotyczącym rynku elektrotechniki zajmuje się m.in. rynkiem samochodów elektrycznych, rynkiem stacji szybkiego ładowania oraz kablami antystatycznymi. Drugi dodatek, anglojęzyczny, dotyczy najnowszych technologii, jakie będą prezentowane podczas październikowych Międzynarodowych Targów Technologii Obróbki Blach EuroBLECH w Hanowerze.

Ponadto w numerze znajdziecie szereg innych artykułów z takich kategorii jak: Rynek i zarządzanie, Produkcja, Automatyka, Projektowanie i konstrukcje oraz Produkty.

>>Zobacz szczegółowy spis treści MM Magazynu Przemysłowego 09/2018<<

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama