Wszystko o powlekaniu w jednym miejscu

Preview
PAINTEXPO
Reklama
Reklama

PAINTEXPO – 6. Międzynarodowe Targi Przemysłowych Technologii Powlekania PaintExpo to doskonała okazja do zdobycia wiedzy na temat nowych produktów, trendów i technologii w dziedzinie powlekania.

Impreza odbędzie się w dniach 19-22 kwietnia 2016 r. na terenie Karlsruhe Exhibition Centre w niemieckim Karlsruhe. Tematykę targów zdominują trzy grupy problemów: ekologicznej i wydajnej obróbki wstępnej w świetle nowych przepisów UE dotyczących zakazu stosowania surowców zawierających chrom (VI), sposobów uproszczenia procesu powlekania przez zastosowanie nowatorskich metod i systemów jednowarstwowych, a także jego automatyzacji w duchu filozofii Przemysłu 4.0.

Reklama

Zagadnienia te znajdą też praktyczny wyraz w prezentowanych na targach systemach i technologiach, m.in. technikach malowania natryskowego i proszkowego, czyszczenia, obróbki wstępnej, pomiaru, suszenia, automatyzacji, a także klimatyzacji, wentylacji, kontroli jakości oraz pakowania.

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama