Wszystko w jednym miejscu - Targi TOOLEX

Preview
Toolex
Reklama
Reklama

Cztery nowe imprezy branżowe pod wspólnym szyldem TOOLEX.

Tegoroczna edycja targów po raz kolejny będzie wyjątkowa – przede wszystkim ze względu na to, że zaprezentuje się na nich niemal 500 firm. Nie powinno to dziwić, gdyż targi TOOLEX to uznana przez specjalistów i wysoko oceniana pod względem efektywności impreza. Wystarczy wspomnieć, że zostały one objęte honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki. Udział w wydarzeniu biorą liderzy z branży oraz przedstawiciele polskiego i światowego przemysłu obrabiarkowego i narzędziowego. Na stoiskach nie zabraknie prezentacji ciekawych ofert, pojawią się też liczne nowości.

Reklama

W tym roku targi TOOLEX zostały poszerzone o kilka nowych sektorów, które sprawią, że w jeszcze większym stopniu będą one odgrywać rolę profesjonalnej platformy wymiany poglądów i doświadczeń dla branży maszynowej. Podobnie jak w poprzednich latach TOOLEX-owi towarzyszą Międzynarodowe Targi Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów WIRTOTECHNOLOGIA, a także cztery inne wydarzenia uzupełniające tematykę obróbki metalu: Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo, Międzynarodowe Targi Stali, Metali Nieżelaznych, Technologii i Produktów SteelMET, Targi Produkcji i Zastosowania Elementów Złącznych TEZ Expo oraz Targi Zabezpieczeń Powierzchni SURFPROTECT. Takie połączenie kilku imprez branżowych o uzupełniającej się tematyce daje możliwość wymiany informacji, porównania ofert, spotkań i pozyskania kontraktów w jednym miejscu i w jednym czasie. To sprawdzona i bardzo efektywna dla naszych klientów metoda biznesowa oparta na wieloletnim doświadczeniu. Decyzja o połączeniu kilku różnych branż została podjęta po konsultacji z przedstawicielami tychże sektorów przemysłowych. Firmy dały nam wyraźne sygnały, aby targi odbywały się razem z wydarzeniem dedykowanym dla przemysłu maszynowego.

Tradycyjnie targi otrzymały wsparcie od licznych partnerów honorowych, merytorycznych i wspierających, których wiedza i doświadczenie służą dalszemu rozwijaniu wydarzenia. W budowaniu pozycji targów wspierają nas również liczni agenci zagraniczni oraz izby handlowe. Warto podkreślić, że tegorocznej edycji patronują także Politechniki: Śląska, Krakowska, Łódzka, Wrocławska, a także stali partnerzy, tacy jak: Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, Górnicza Izba Przemysłowo- Handlowa, Instytut Metali Nieżelaznych, Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego, Polska Izba Konstrukcji Stalowych, Izba Przemysłowo- Handlowa Gospodarki Złomem, Instytut Techniki Budowlanej, Instytut Odlewnictwa oraz inne stowarzyszenia inżynierskie.

Powiązane firmy

Reklama

TOOLEX obfituje ponadto w wiele ciekawych wydarzeń. Dzięki wsparciu Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo- Handlowej z Gliwic przygotowaliśmy panel spotkań biznesowych GERMAN DESK. Zapraszamy także na organizowane przez Polskie Towarzystwo Tribologiczne seminarium „Problemy smarowania w transporcie szynowym”, a także seminarium warsztatowe „Jak dopasować usługi obróbki metali dla motoryzacji do zmieniających oczekiwań klientów?”, którego organizatorem będzie Klaster Silesia Automotive. Niezwykle interesująco zapowiada się seminarium Instytutu Zaawansowanych Technologii Wytwarzania skierowane do branży laserowej, a także seminarium i panel dyskusyjny “Jak skutecznie i szybko zwiększyć zyskowność firmy produkcyjnej”, którego organizatorem jest firma Flow Consulting. Zwieńczeniem bogatego programu targów będzie konferencja dotycząca zastosowania elementów złącznych w konstrukcjach stalowych, którą zorganizuje Instytut Techniki Budowlanej i Expo Silesia.

Autor: Anna Tuszyńska, dyrektor Międzynarodowych Targw Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX

Reklama

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama