Würth ma nową wersją sklepu internetowego

© Wurth

Udostępnij:

Würth właśnie udoskonaliło swoją platformę handlową. Użytkownicy mogą w niej znaleźć wiele nowych i przydatnych funkcji.

Teraz sklep internetowy firmy jest prostszy w obsłudze, a jego klienci mają dostęp do cen i informacji na temat aktualnych produktów oraz historii dotychczasowych transakcji. Nowa platforma handlowa została wzbogacona o wiele dodatkowych opcji, dzięki czemu witryna stała się prostsza oraz szybsza w obsłudze. Do możliwości oferowanych przez nową stronę należą m.in. integracja skanera ORSY®scan, za pomocą którego można przeprowadzić inwentaryzację, możliwość generowania katalogów z Barcodami do jeszcze łatwiejszej pracy ze skanerem, śledzenie przesyłek Track&Trace, czy też opcja zamawiania produktów z własnymi numerami artykułów, co powoduje łatwiejsze wprowadzenie danych do systemu oraz łatwiejsze zarządzanie produktami.Sklep Würth Online pozwala na szybką rejestrację, która daje możliwość skorzystania ze wszystkich opcji i narzędzi przygotowanych na nowej platformie handlowej. Po zalogowaniu, klienci otrzymają bezpośredni dostęp do cen produktów oraz informacje o ich dostępności w sklepie. Nowością na stronie internetowej jest wprowadzenie możliwości szukania zaawansowanego, które ma umożliwić odnalezienie danego produktu na podstawie różnych kombinacji kryteriów wyszukiwania. Sklep Würth Online zawiera także informacje dodatkowe, takie jak: aprobaty techniczne, zezwolenia, karty charakterystyki oraz instrukcje obsługi.

W przypadku systematycznego korzystania ze strony internetowej, klienci będą mieli także możliwość tworzenia wzorów składanych zamówień. Ponadto, dużym ułatwieniem jest konto z możliwościami administratora, dzięki czemu klienci mogą przydzielić budżet dla pracowników działu zakupów, aby mogli oni zamawiać produkty do określonej wartości cenowej.

Źródło: Würth

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również