Würth Polska laureatem rankingu Firmy 25-lecia III RP

Wurth, przemysł, produkcja, nagrody © Autor fot. Anna Wróblewska

Udostępnij:

Dziennik „Rzeczpospolita” opublikował ranking 100 najbardziej stabilnych i rentownych przedsiębiorstw ostatniego 25-lecia.

Statuetkę w kategorii „zysk za 25 lat nieprzerwanej działalności na rynku” przedstawiciel firmy Würth Polska odebrał podczas gali finałowej rankingu.Ranking „Firmy 25-lecia III Rzeczpospolitej Polskiej” został przygotowany na podstawie sumy zysku netto przedsiębiorstwa w dekadzie 2003-2012. Wzięły w nim udział firmy, które powstały w okresie transformacji gospodarczo-ustrojowej i z powodzeniem funkcjonują do dnia dzisiejszego.

Würth to marka znana na całym świecie, o czym świadczy jej obecność w 80 krajach na wszystkich kontynentach. Firma w tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia istnienia na polskim rynku, gdzie obecnie posiada 16 sklepów i planuje otwarcie kolejnych placówek.

Przedsiębiorstwo specjalizuje się w technikach montażu oraz sprzedaży narzędzi. W swojej ofercie posiada ponad 100 tys. produktów oraz patentów dla branży motoryzacyjnej, metalowej, budowlanej i meblowej.Źródło: Informacja prasowa

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również