Würth Polska świętuje 25 lat na rynku

Preview
Wurth
Reklama
Reklama

Z okazji 25-lecia istnienia firmy na polskim rynku, a także 70. urodzin spółki-matki, 5 listopada we wrocławskim sklepie Würth Polska, który mieści się przy ul. Armii Krajowej 62, odbędzie się dzień otwarty. 

Organizowany pod hasłem „Przygotuj się na sezon jesienno-zimowy z Würth” dzień otwarty da możliwość skorzystania z wielu usług związanych z nadejściem coraz chłodniejszych dni i koniecznością przygotowania pojazdów do nadchodzącego sezonu. Tego dnia na klientów sklepu będzie czekało kilka atrakcji, a pierwszym 25 osobom, które pojawią się na miejscu, fachowcy Würth Polska napełnią zbiornik wysokiej jakości płynem do spryskiwaczy „Blitz”. 

Reklama

Dni otwarte to także okazja, aby przy składaniu zamówienia otrzymać upominki lub jedną z usług: możliwość poddania swojego auta specjalistycznej diagnostyce samochodowej, czy też wymianę zniszczonych gum w wycieraczkach. 

Dodatkowo, podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane w ciekawy sposób wybrane produkty oraz systemy Würth dla klientów z branż: drewno, budownictwo, auto i metal.

Reklama

Źródło: Wurth

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama