Wybierz partnera dla swojego biznesu

Preview
Reklama
Reklama

Coraz bliżej do targów Subcontracting w Poznaniu, którym towarzyszą spotkania kooperacyjne. Na specjalnej platformie matchmakingowej można sprawdzić potencjalnych partnerów i umówić się na spotkania. Targi Subcontracting (26-28 marca), będą więc stanowiły szansę do podjęcia dobrze rokujących biznesowo rozmów.

Na stronie http://www.b2match.eu/subcontracting-meetings-2014 dostępna jest już opcja wybierania partnerów do spotkań. Zarejestrowane do tej pory firmy rozpoczęły już dobór potencjalnych kooperantów i umawianie spotkań.
– W tej chwili mamy już prawie 30 zarejestrowanych uczestników spotkań kooperacyjnych. Są to firmy nie tylko z Polski, ale również Francji, Niemiec i Szwajcarii – mówi Zofia Strzyż, dyrektor targów Subcontracting.

Wiele ze zgłoszonych firm po raz kolejny będzie uczestniczyło w tych spotkaniach, jak choćby: APJ. SIKORA, BAPRO-MET, EDBAK, Lubuski Klaster Metalowy, PPHU "FUMO-Ostrzeszów", Odlewnia Staliwa "Łabędy" czy Wiepofama.

Warto przypomnieć, że w poprzedniej edycji targów Subcontracting odbyło się 95 spotkań, w których wzięło udział 45 uczestników z Polski i zagranicy.

Subcontracting Meeting są organizowane dzięki współpracy MTP z Poznańskim Parkiem Naukowo-Technologicznym Fundacji UAM i mają wsparcie sieci Enterprise Europe Network. Udział w nich jest bezpłatny. Zapisy przyjmowane są przez stronę www.b2match.eu/subcontracting-meetings-2014

Więcej informacji na  www.subcontracting.pl

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama