Wydajne projektowanie paneli w oprogramowaniu EPLAN dzięki Omron

©

Udostępnij:

Firma Omron, specjalista w dziedzinie automatyki, wydała niedawno oświadczenie o rozszerzeniu współpracy z firmą CAE – czołowym dostawcą narzędzia EPLAN.

W efekcie 5 tys. makr produktów marki Omron jest teraz dostępnych w internetowej bazie EPLAN. Dzięki temu producenci paneli oraz inni użytkownicy automatyki firmy Omron mogą teraz pobrać wszystkie istotne dane dotyczące produktu. Zaoszczędza to czas projektowania i wysiłek w nie włożony, a także zmniejsza liczbę błędów i pomaga poprawić ogólną jakość projektu.Omron dostarcza obecnie makra do narzędzia EPLAN, m.in. szafy sterujące podzespołami, np. sterownikami PLC, We/Wy, napędami, przekaźnikami, zasilaczami, regulatorami temperatury, przekaźnikami czasowymi, sterownikami i programami monitorującymi, jak również urządzenia do platformy automatyzacji Sysmac. Kolejną korzyścią dla użytkownika będą dane części dotyczące urządzeń uruchamiających i czujników. Wraz z wprowadzaniem nowych produktów udostępniane będą nowe dane części. Istnieje również możliwość stworzenia określonych makr na życzenie klienta.Dane części marki Omron nie tylko wszystkie istotne informacje dotyczące produktów, ale także są cennym narzędziem do sporządzania dokumentacji projektowej. Inżynierowie mają możliwość wybrania wymaganych danych, a więc pełna dokumentacja jest opracowana szybko i równolegle do procesu projektowania.

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również