Wyróżnienie w konkursie „Mikroprzedsiębiorca Roku 2009”

Preview
Reklama
Reklama

Firma Roboty Przemysłowe Krzysztof Sulikowski jest pierwszą firmą zajmującą się robotyzacją linii przemysłowych, która została nagrodzona w historii ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Fundację Kronenberga.

Uroczysta gala rozdania nagród odbyła się w dniu 25.06.2009 w sali New Connect w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Organizatorem konkursu jest Fundacja Kronenberga. Do tegorocznej, piątej edycji konkursu została zgłoszona rekordowa liczba firm, ok. 250.

Reklama

Firma Roboty Przemysłowe Krzysztof Sulikowski została nagrodzona specjalnym wyróżnieniem, które przyznano ze względu na wysoki poziom firmy, pomysł na biznes, umiejętności przezwyciężenia kryzysów i trudności w tworzeniu firmy, jak również podejmowanie twórczych, odważnych działań.

„Mikroprzedsiębiorca Roku" to konkurs, którego celem jest popularyzacja przedsiębiorczości oraz zachęcanie do zakładania małych firm, a także ich prezentacja jako przykładów efektywnych działań gospodarczych.

Powiązane firmy

Reklama

Firma Roboty Przemysłowe Krzysztof Sulikowski zajmuje się robotyzacją i automatyzacją linii przemysłowych. Głównym polem jej działania jest projektowanie i wdrażanie stanowisk nowych i używanych robotów Fanuc Robotics i Kawasaki, począwszy od wyboru najlepszego robota, chwytaka, systemu pozycjonowania, aż po przeszkolenie pracowników i serwisowanie stanowisk. Dla klientów oferuje wsparcie telefoniczne i serwis drogą e-mailową, z czasem reakcji do 24 h.

Firma powstała w 2007 r. w ramach projektu realizowanego przez Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej z unijnego programu ZPORR. Pomysł na firmę Krzysztofa Sulikowskiego zyskał uznanie komisji oceniającej plany biznesowe i zdobył I miejsce w konkursie na biznesplan projektu „Start w biznesie - wsparcie przedsiębiorczości akademickiej".

www.transfer.edu.pl

Reklama

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama