Wysokoobrotowe wyważanie rdzeni turbosprężarek

wyważarka © Schenck RoTec

Udostępnij:

TBcore jest najnowszą maszyną do wysokoobrotowego wyważania rdzeni turbosprężarek firmy SCHENCK RoTec. Jest to kompletny pakiet wyposażenia dostosowany do potrzeb małych i średnich warsztatów regeneracji bez obniżania jakości wyważania.

Wyważarka TBcore wyróżnia się nie tylko znakomitym stosunkiem jakości do ceny, ale też pozwala utrzymać w rozsądnych granicach koszty eksploatacyjne takie jak zużycie energii i sprężonego powietrza.Nowa maszyna do wyważania w ofercie bazuje na najwyższej jakości technologii pomiarowej sprawdzonej przez lata w innych wyważarkach wysokoobrotowych Schenck – intuicyjny układ pomiarowy CAB950 i opatentowany czujnik obrotów SR70. Dzięki kompleksowemu zestawowi startowemu, który zawiera zestaw dwuczęściowych adapterów z drukowanymi wkładkami, szlifierkę, pistolet na sprężone powietrze, maszyna jest gotowa do pracy bezpośrednio po jej podłączeniu.

Dzięki tym rozwiązaniom, TBcore zapewnia najwyższą jakość wyważania w ekonomicznym i praktycznym pakiecie, który znakomicie sprawdzi się w większości małych i średnich warsztatów

Źródło: Schenck RoTec

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategoriiChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również