Wysokościomierze Micro-Hite z 4-letnią gwarancją

wysokościomierz Tesa Micro-Hite © Tesa

Udostępnij:

Posiadające już mocną pozycję na rynku wysokościomierze firmy TESA z linii Micro-Hite otrzymały jeszcze jeden silny argument w postaci 4-letniej gwarancji bez żadnych dodatkowch kosztów.

Zaprojektowany zarówno do wykorzystania w warsztatach, jak i laboratoriach nowy wysokościomierz Micro-Hite wypełnia lukę pomiędzy tradycyjnymi intrumentami a wyrafinowanymi maszynami pomiarowymi. Poszczególne patenty są dowodami najnowocześniejszej technologii zawartej w tym produkcie. Produkt zawiera wiele nowych cech, między innymi technologię Quickcenter (led zielony/ pomarańczowy/ czerwony) która pozwala operatorowi drastycznie zredukować czas kontroli operacji.Zmotoryzowana wersja wyposażona jest w technologię Feel&Move, inteligentne pokrętło do przemieszczania, które łączy w sobie szybkie pozycjonowanie sondy z płynnym wykonaniem pomiarów.

Wysoce udoskonalony panel hybrydowy (dotykowy ekran i klawiatura) gwarantuje zaś prostą i szybką obsugę dla intuicyjnego i ergonomicznego użycia.

Źródło: TESA

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również