Wysokościomierze TESA MICRO-HITE teraz z 4 latami gwarancji

wysokościomierz Tesa Micro-Hite © Tesa

Udostępnij:

Produkty firmy TESA znane były ze swojej wysokiej jakości wykonania, precyzyjności i wytrzymałości. Również wyskościomierze z linii MICRO-HITE posiadają dość mocną pozycję na rynku, głównie ze względu na ich wysoką jakość.

Mimo to TESA dostarcza teraz swoim klientom jeszcze jeden powód, dla którego mieliby oni zdecydować się na zakup produktów z gamy MICRO-HITE. To 4-letnia gwarancja bez żadnych dodatkowch kosztów.Zaprojektowany zarówno do wykorzystania w warsztatach, jak i laboratoriach nowy MICRO-HITE wypełnia lukę pomiędzy tradycyjnymi intrumentami a bardziej wyrafinowanymi maszynami pomiarowymi.

Poszczególne patenty są dowodami najnowocześniejszej technologii zawartej w tym produkcie. Produkt zawiera wiele nowych cech, między innymi technologię Quickcenter (led zielony/ pomarańczowy/ czerwony), która pozwala operatorowi znacznie zredukować czas kontroli operacji. Zmotoryzowana wersja wyposażona jest w technologię Feel&Move, inteligentne pokrętło do przemieszczania, które łączy w sobie szybkie pozycjonowanie sondy z płynnym wykonaniem pomiarów.


TOP w kategorii
Wysoce udoskonalony panel hybrydowy (dotykowy ekran i klawiatura) gwarantuje z kolei prostą i szybką obsługę dla intuicyjnego i ergonomicznego użycia.

Źródło: TESA

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również