Wziernikowe wskaźniki przepływu HVF

© Elesa+Ganter

Udostępnij:

Elesa+Ganter wprowadziła do oferty wziernikowe wskaźniki przepływu o oznaczeniu HVF. 

Nowy, unikatowy na rynku produkt jest przeznaczony do sprawdzania przepływu cieczy przez rurę oraz jej właściwości takich, jak np.: kolor, obecność cząsteczek stałych, zanieczyszczeń itp. Wziernikowe wskaźniki przepływu mogą być stosowane z różnymi rodzajami cieczy, w tym z zimną i gorącą wodą, olejami, benzyną, alkoholami oraz roztworami na bazie glikolu.Wskaźniki przepływu HVF są przeznaczone do stosowania w różnych sektorach przemysłu, w celu monitorowania i sprawdzania przepływów w procesach przemysłowych, takich jak:

– systemy chłodnicze, grzewcze i smarowania
– oczyszczanie ścieków, filtracja i destylacja
– systemy ochrony przeciwpożarowej
– przemysł naftowy i rafineryjny
– maszyny drukarskie

Zarówno czarne wsporniki, jak i czerwona oś z wirnikiem są wykonane z technopolimeru na bazie polipropylenu, co czyni ten produkt unikalnym na rynku. Pręty łączące są wykonane z niklowanego mosiądzu, a pierścienie uszczelniające z gumy syntetycznej NBR. Konstrukcję wskaźników HVF zaprojektowano ze szkła laboratoryjnego PYREX, tak aby umożliwić maksymalną widoczność i możliwość kontroli przepływu cieczy pod każdym kątem.

Wskaźnik może wytrzymać przepływ cieczy o maksymalnej temperaturze 100 ° C i maksymalnym ciśnieniu 12-25 bar (w zależności od wymiaru).Karta katalogowa wskaźników HVF wraz z rysunkami i tabelami wymiarów i parametrów jest dostępna na stronie internetowej:

www.elesa-ganter.pl

Źródło: Elesa+Ganter

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również