XI Międzynarodowa Konferencja Power Ring 2015 coraz bliżej

Preview
ww.Rudis-Fotoseite.de/pixelio.de
Reklama
Reklama

Już 18 grudnia w sali Pod Kopułą w Ministerstwie Gospodarki odbędzie się XI Międzynarodowa konferencja POWER RING 2015 pt. „Perspektywy rozwoju gospodarczego Polski w kontekście wymagań europejskich” pod patronatem Społecznej Rady ds. Zrównoważonego Rozwoju Energetyki.

Podczas konferencji będzie mowa o potrzebnych inwestycjach, efektywności ich realizacji oraz technologiach wspomagających rozwój i innowacyjność sektora energetycznego, pamiętając przy tym o źródłach finansowania oraz szansach na skuteczną realizację takich projektów.

Reklama

Na konferencji uczestnicy przedyskutują następujące kwestie:

  • Rozwiązania systemowe na rzecz gospodarki niskoemisyjnej – plany europejskie a polskie możliwości realizacji
  • Koszty wdrożenia rozwiązań niskoemisyjnych w Polsce
  • Rola sieci w drodze do spełnienia wymagań unijnych - problemy budowy, rozwoju i eksploatacji sieci energetycznych w Polsce
  • Inteligentne zarządzanie


Konferencja składać się będzie z czterech sesji z udziałem wielu polskich i zagranicznych gości wysokiego szczebla. Każda stanowić będzie dyskusję panelową z udziałem czołowych przedstawicieli środowisk biznesowych, instytucji kształtujących opinię publiczną oraz członków parlamentu.

Reklama

Źródło: Ministerstwo Gospodarki

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama