XII Międzynarodowe Targi Hydrauliki, Pneumatyki i Mechatroniki HaPeS

targi HaPes © FairExpo

Udostępnij:

Świetna lokalizacja, ponad 10 000 metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej i mnóstwo zwiedzających. Od 23 do 25 października 2018 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędą się dwunaste Targi Hydrauliki, Pneumatyki i Mechatroniki HaPeS 2018.

Targi odbywają się tradycyjnie w cyklu dwuletnim i prezentują innowacyjne osiągnięcia polskich i zagranicznych firm z dziedziny systemów oraz napędów hydraulicznych i pneumatycznych, technik pomiarowych, sterowników i systemów automatycznych. To jedyna, największa specjalistyczna ekspozycja tego typu w Polsce, ciesząca się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony krajowych i zagranicznych profesjonalistów szukających rozwiązań technologicznych oraz nowych partnerów biznesowych. Ekspozycja i spotkania eksperckie gromadzą co roku niemal 4 000 zwiedzających.


Podczas tegorocznej edycji odbędzie się międzynarodowa konferencja pt. "Jak sprzedać polskie produkty na rynkach eksportowych?", którą zorganizuje portal IndustryStock.pl. Korporacja Napędów i Sterowań Hydraulicznych i Pneumatycznych zorganizuje Seminarium „Przemysł 4.0 a Technika Płynowa”.

Świetna lokalizacja i wyjątkowo atrakcyjne położenie łączące Europę Wschodnią z Zachodnią sprawiają, że impreza cieszy się popularnością zarówno w Polsce, jak i za granicą. Targi od wielu lat współpracują z Europejskim Komitetem Hydrauliki i Pneumatyki CETOP, Korporacją Napędów i Sterowań Hydraulicznych i Pneumatycznych i Politechniką Wrocławską.


TOP w kategorii
Źródło: FairExpo

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również