XIV Konferencja Lean Management

Preview
Lean Enterprise Institute Polska
Reklama
Reklama

W dniach 10-12 czerwca 2014 r. już po raz czternasty odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Lean Management. Do Wrocławia przyjadą najwięksi światowej klasy praktycy i specjaliści w dziedzinie zarządzania.

Organizowana przez Lean Enterprise Institute Polska doroczna Konferencja Lean Management jest najbardziej profesjonalną imprezą tego typu w Europie Środkowo – Wschodniej. Stanowi doskonałą okazję do zdobycia najnowszej wiedzy niezbędnej dla poprawy efektywności przedsiębiorstw produkcyjnych i organizacji usługowych. W tym roku po raz kolejny w programie znajdą się sesje wyraźnie zaadresowane do najwyższej kadry zarządzającej - prezesów i dyrektorów.

Reklama

XIV Konferencja Lean Management to niepowtarzalna okazja, aby posłuchać wybitnych autorytetów w dziedzinie Lean Management, wystąpią m.in.: Daniel Jones, Michael Ballé, Mark Reich, Mark Hamel, Stephen Parry i Ian Glenday.

Istotną częścią Konferencji będzie sesja studiów przypadków, która odbędzie się drugiego dnia obrad. Swoją wiedzą podzielą się przedstawiciele najwyższego kierownictwa przedsiębiorstw stosujących zasady Lean Management.: KGHM, LG, TE CONNECTIVITY, ORIFLAME, SHELL i wielu innych.

Reklama

Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi filmowej konferencji.

Szczegółowy program oraz zapisy na www.leankonf.pl.

Kontakt: [email zakodowany]

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama