XXIII Targi INTERTELECOM w nowym centrum wystawienniczym

Preview
MTŁ
Reklama
Reklama

Przyszłoroczne Targi Komunikacji Elektronicznej INTERTELECOM po raz pierwszy odbędą się w nowym Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym Międzynarodowych Targów Łódzkich.

W ten sposób polscy miłośnicy nowoczesnych technologii będą mogli wreszcie korzystać z takich samych standardów infrastrukturalnych i logistycznych, jak zwiedzający w Europie Zachodniej. Prestiż i piękno lokalizacji są ważne tym bardziej, że INTERTELECOM to jedyne w Polsce, a jednocześnie największe w Europie Środkowo-Wschodniej targi w segmencie informatyczno-telekomunikacyjnym.

Reklama

Nowe centrum konferencyjne, które zostanie oddane do użytku w końcu stycznia 2012 roku, już teraz budzi pozytywne emocje. Przeszklone, nowoczesne hale zlokalizowano w samym sercu Łodzi, przy Alei Politechniki 2. Goście i wystawcy będą mogli korzystać z 5 700 mkw. powierzchni wystawienniczej oraz 1 000 mkw. powierzchni konferencyjnej. Zdaniem organizatorów targów Intertelecom, taka przestrzeń pozwoli na doskonałą prezentację osiągnięć i nowości IT oraz zapewni komfortowe warunki do prowadzenia konferencji oraz warsztatów. Inwestycja otrzymała tytuł „Najważniejszej inwestycji roku" w regionie łódzkim podczas niedawnej jubileuszowej V Gali Biznesu.

Reklama

Z aktualną ofertą branży telekomunikacyjnej będzie można zapoznać się od 17 do 19 kwietnia 2012 roku. Przyszłoroczna, XXIII edycja imprezy, koncentrować się będzie na użytkowych aspektach prezentowanych rozwiązań dla biznesu, administracji publicznej oraz odbiorców indywidualnych. Na targach poruszana będzie m.in. niezwykle aktualna i ważna dla wszystkich sektorów - tematyka cyfryzacji. Nie zabraknie także wydarzeń związanych z sieciami szerokopasmowymi. Ważną częścią targów Intertelecom 2012 będą konferencje i warsztaty skierowane do jednostek administracji publicznej, samorządów i biznesu.

Reklama

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama