Z Facebooka znikają firmowe profile grupy Conotoxia Holding

cinkciarz.pl, facebook, profile firmowe, elon musk, deletefacebook © pixabay.com

Udostępnij:

Spółki grupy Conotoxia Holding, w tym znany wirtualny kantor wymiany walut Cinkciarz.pl, usuwają swoje profile marek prowadzone w serwisie Facebook. Krok ten podyktowany jest potrzebą zwiększenia bezpieczeństwa danych klientów firm.

– Działalność w sektorze finansowym sprawia, że prywatność danych naszych klientów zawsze traktujemy jako wartość nadrzędną. W konsekwencji zarzutów o wyciek danych do Cambridge Analytica podjąłem decyzję o usunięciu wszystkich prowadzonych przez nas kont w serwisie Facebook – informuje Marcin Pióro z CEO Cinkciarz.pl, założyciel i właściciel całej grupy Conotoxia Holding.Do zapoczątkowanej przez internautów akcji dołączyły wcześniej takie osobowości świata biznesu i nowoczesnych technologii jak Brian Acton, założyciel WhatsApp, oraz Elon Musk. Strony SpaceX oraz Tesla także zostały usunięte z popularnego serwisu społecznościowego. Grupa Conotoxia wyraża poparcie dla tych decyzji i również wspiera inicjatywę #deletefacebook.

Komunikacja z klientami będzie prowadzona na firmowym czacie dostępnym na stronie Cinkciarz.pl.

 Źródło: Conotoxia Holding

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również