Z Kuźni Raciborskiej do metra w Dżakarcie

Hala montażu II Rafamet © Rafamet

Udostępnij:

Firma Rafamet wraca na indonezyjski rynek. Wyprodukowana w Kuźni Raciborskiej tokarka kołowa typu UBF 112 N będzie pracowała w stolicy kraju, Dżakarcie. Maszyna zostanie jeszcze w tym roku wysłana zamawiającemu.

Tokarka kołowa typu UBF 112 N jest przeznaczona do regeneracji profilu jezdnego kół stosowanych w szynowych pojazdach kolejowych. Obrabiarka zapewnia również wydajną obróbkę zestawów nowych lub nowo obręczowanych. Ta uniwersalna i wydajna maszyna, będąca jednym z bestsellerów Fabryki Obrabiarek Rafamet, to inwestycja na długie lata. Tylko w ubiegłym roku zamówili ją odbiorcy z Tajlandii, Namibii i Czech.Producent z Kuźni Raciborskiej wraca na indonezyjski rynek po trzydziestoletniej przerwie, poprzednio klient z branży energetycznej zamówił aż sześć tokarek karuzelowych.


– Obrabiarka typu UBF 112 N będzie pracowała w zakładzie należącym do Jakarta MRT (metro w Dżakarcie). Maszyna zostanie wysłana do odbiorcy jeszcze w tym roku – mówi Norbert Jasłowski, kierownik sprzedaży Fabryki Obrabiarek Rafamet.

– Na wybór naszej oferty z pewnością wpłynęły referencje od klientów z Azji. To pierwsze zamówienie realizowane przez Rafamet dla indonezyjskiego sektora transportu szynowego i mamy nadzieję, że nie ostatnie. Ten rynek ma duży potencjał. Liczymy, że dzięki temu kontraktowi będziemy mogli uczestniczyć w kolejnych inwestycjach realizowanych w tamtejszej branży kolejowej – podsumowuje Andrzej Rustanowicz, dyrektor eksportu Fabryki Obrabiarek Rafamet.Źródło: Rafamet

Udostępnij:

DrukujMM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również