Zapowiedzi firmy Fronius na targach Intersolar w Monachium

fronius, intersolar, fotowoltaika, © Fronius Solar Energy

Udostępnij:

O tym jak wykorzystać synergię pomiędzy energią słoneczną, ciepłem i mobilnością dowiemy się na targach Intersolar 2018, które odbędą się na początku trzeciej dekady czerwca w Monachium. To właśnie tam firma Fronius zaprezentuje rozwiązania na rzecz integracji sektora energetycznego.

Fronius Solar Energy przedstawi całą gamę swoich rozwiązań. Na nowo zaprojektowanej ekspozycji w hali B2, stoisko 310, eksperci ds. zintegrowanej gospodarki energetycznej zaprezentują scenariusze zastosowań dla fotowoltaiki, ciepła, mobilności i gromadzenia energii. Skuteczne połączenie sektorów takich jak ciepło, energia elektryczna i mobilność przyczynia się do realizacji wizji 24 godziny słońca firmy Fronius. Celem owej wizji „24 godziny słońca” jest momet, w którym światowe zapotrzebowanie na energię jest zaspokajane w 100% z odnawialnych źródeł.
Zintegrowana gospodarka energetyczna to już nie jest tylko muzyka przyszłości. Na targach Intersolar pokazujemy różne przykłady zastosowań zarówno do mikroinstalacji, jak i dla sektora przemysłowego. Na przykład urządzenie Fronius Ohmpilot maksymalizuje zużycie własne za pomocą inteligentnego sterowania elementami grzejnymi, i jednocześnie stanowi proste rozwiązanie w zakresie gromadzenia energii - zdradza Martin Hackl z kierownictwa Solar Energy, Fronius International GmbH.

Ponadto firma Fronius dostarcza szczegółowych informacji na temat integracji komponentów innych producentów, takich jak grzałki elektryczne czy pompy ciepła.

 Źródła: Fronius Solar Energy

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również