Zaproszenie do FABRYKI PRZYSZŁOŚCI

Preview
Reklama
Reklama

 

Już za kilka dni – 11 i 12 września – we Wrocławiu odbędzie się konferencja rozproszona pod hasłem „Fabryka Przyszłości – w drodze do Przemysłu 4.0.” Jej organizatorami są cztery firmy z obszaru automatyzacji procesów wytwarzania: FANUC, Balluff, Lapp Kabel i Wago Elwag.

Celem konferencji jest propagowanie wiedzy o istniejących i tworzonych technologiach, które będą realizowały ideę przemysłu 4.0 oraz pokazanie uczestnikom konferencji we Wrocławiu wybranych przykładów projektów zrealizowanych w duchu Fabryki Przyszłości.

Reklama

 

Będzie to wspólne spotkanie środowisk naukowych i przemysłowych, reprezentowanych przez cztery nowoczesne przedsiębiorstwa i trzy uczelnie , tworzące projekty do przyszłych rozwiązań, elementy automatyki, systemy sterowania i niezawodne połączenia sieciowe komponentów całego systemu.

 

Powiązane firmy

Reklama

Informacje o szczegółowym planie konferencji, tematach sesji plenarnych oraz lokalizacjach warsztatów można uzyskać pod adresem http://przemysl40.pl/.

 

 

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama