Zautomatyzowana obróbka

© EMAG

Udostępnij:

Ubiegły rok, podobnie jak poprzednie, charakteryzował się wzrostem zapotrzebowania na komponenty dla przemysłu samochodowego, w którym bardzo ważny jest koszt na sztukę. 

Aby zapewnić go na najniższym poziomie, potrzebne są nie tylko bardzo szybkie i wydajne obrabiarki (np. wielowrzecionowe), ale również stabilny i przemyślany proces. Dlatego tak dużym powodzeniem cieszą się rozwiązania obróbki ze zintegrowaną automatyzacją, która dostarczana jest „pod klucz” od jednego dostawcy i zajmuje możliwie najmniejszą powierzchnię. Jak widać, rozwój automatyzacji i cyfryzacji wkracza bardzo energicznie również do polskiego przemysłu. Z tego też powodu nie możemy zaniedbywać szans, jakie daje nam tak szeroko ostatnio wdrażany Przemysł 4.0, jest to bowiem kolejny etap ewolucji pozwalający naszym klientom produkować szybciej, dokładniej i wydajniej. Dlatego każdą nowo instalowaną obrabiarkę warto zintegrować z siecią i czerpać korzyści również z tej funkcjonalności.Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również