Zawiasy Southco – dwa razy większy moment obrotowy

©

Udostępnij:

Southco wprowadziło ostatnio na rynek zawiasy pozycjonujące o stałym momencie obrotowym należące do serii E6-600. Charakteryzują się one zwiększonym momentem i lekką konstrukcją aluminiową. Zawiasy E6-600 pozwalają użytkownikom bezpiecznie otwierać drzwi lub panele pod żądanym kątem i zapewniają dwa razy większy moment obrotowy pozwalający utrzymać większe i cięższych przedmioty.

Zawiasy z serii E6 zapewniają stałą wytrzymałość w całym zakresie ruchu i gwarantują niezawodne pozycjonowanie oraz płynne funkcjonowanie. Zawiasy są fabrycznie ustawione w procesie produkcyjnym i przez cały okres użytkowania gwarantują wydajność bez konieczności regulacji. Produkty z serii E6 są dostępne w szerokim zakresie wielkości, materiałów i wartościach momentu, co pozwala użytkować je w bardzo różnorodnych aplikacjach.

Więcej informacji: www.southco.com/positioncontrol.Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również