Zawiasy stalowe Elesa+Ganter

©

Udostępnij:

Firma Elesa+Ganter poszerzyła ofertę zawiasów stalowych o model noszący oznaczenie GN 136. Nowy produkt wyróżnia się prostotą i ekonomicznością konstrukcji. Jest przeznaczony do zastosowań w miejscach, w których nie są wymagane wysokie parametry wytrzymałościowe, estetyka wykonania lub specyficzne sposoby mocowania.

Zawiasy stalowe GN 136 są dostępne w dwóch wersjach materiałowych. W pierwszym wariancie konstrukcja zawiasu jest wykonana ze stali ocynkowanej, pasywowanej na niebiesko. Drugi wariant to zawiasy nierdzewne ze stali nierdzewnej AISI 304, przeznaczone do zastosowań wszędzie tam, gdzie elementy konstrukcji, w której będą służyły, są narażone na korozję.Oba warianty zawiasów stalowych występują w rozmiarach od 40x40 do 60x60 mm, z otworami pod śruby z łbem stożkowym oraz walcowym. Przy zawiasie nierdzewnym, dostępna jest dodatkowo wersja bez otworów, przeznaczona do przyspawania.Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również