Zawiasy stalowe Elesa+Ganter

Preview
Reklama
Reklama

Firma Elesa+Ganter poszerzyła ofertę zawiasów stalowych o model noszący oznaczenie GN 136. Nowy produkt wyróżnia się prostotą i ekonomicznością konstrukcji. Jest przeznaczony do zastosowań w miejscach, w których nie są wymagane wysokie parametry wytrzymałościowe, estetyka wykonania lub specyficzne sposoby mocowania.

Zawiasy stalowe GN 136 są dostępne w dwóch wersjach materiałowych. W pierwszym wariancie konstrukcja zawiasu jest wykonana ze stali ocynkowanej, pasywowanej na niebiesko. Drugi wariant to zawiasy nierdzewne ze stali nierdzewnej AISI 304, przeznaczone do zastosowań wszędzie tam, gdzie elementy konstrukcji, w której będą służyły, są narażone na korozję.

Reklama

Oba warianty zawiasów stalowych występują w rozmiarach od 40x40 do 60x60 mm, z otworami pod śruby z łbem stożkowym oraz walcowym. Przy zawiasie nierdzewnym, dostępna jest dodatkowo wersja bez otworów, przeznaczona do przyspawania.

Powiązane firmy

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama