Zawsze o krok do przodu – nowe spodnie Snickers Workwear

© snickers workwear

Udostępnij:

Snickers Workwear, marka odzieży dla profesjonalistów, wprowadza do swojej najważniejszej kategorii asortymentowej  dwie nowe linie spodni roboczych: LiteWork – do prac w warunkach letnich lub w wysokich temperaturach oraz AllroundWork – do codziennych zadań. Są to kolejne serie całkowicie na nowo zaprojektowanych spodni dla zawodowców.

Intensywna eksploatacja, trudne warunki, długie godziny pracy czy ryzyko urazów to codzienność w pracy wielu pracowników produkcji. By sprostać tym wyzwaniom, Snickers Workwear sukcesywnie poszerza gamę produktów o nowe rodzaje spodni roboczych. Tej wiosny do serii RuffWork oraz FlexiWork dodaje linie LiteWork i AllroundWork – podstawę wyposażenia dla profesjonalistów. Bogaty wybór zróżnicowanych modeli spodni pozwala na maksymalne dopasowanie do indywidualnych wymogów, z jednoczesnym zachowaniem pełnej ochrony, funkcjonalności i komfortu przy każdym kroku.Latem się nie upieczesz
LiteWork to seria ultralekkich spodni roboczych uszytych z szybkoschnącego materiału wykonanego w przełomowej technologii 37,5, która chroni ciało przed nadmiernym przegrzaniem nawet w upalny dzień. Opatentowana tkanina aktywnie przechwytuje i odprowadza wilgoć zapewniając uczucie świeżości i schłodzenia. Efekt wyjątkowego komfortu i uczucie suchej skóry, mimo pracy w wysokich temperaturach, sprawiają że linia LiteWork to idealna propozycja na lato. Lekkie materiały oraz nowoczesny fason z profilowanymi nogawkami i elastycznym klinem w kroku z Cordury ułatwiają poruszanie się. Ryzyko rozerwania zminimalizowano użyciem odpornej na przedarcia tkaniny rip-stop oraz specjalnym krojem. Wykorzystuje on boczne panele do rozłożenia naprężeń materiałów i szwów. By zapewnić niezawodną ochronę kolan, powiększono zakładki w kieszeniach na nakolanniki, co pozwala na jeszcze lepsze utrzymanie ich w optymalnej pozycji. Dzięki temu sytem KneeGuard Pro z dodatkowymi wzmocnieniami z materiału Cordura 500 gwarantuje pełną ochronę stawów kolanowych.Gotuj się do pracy
Kolejna z nowych linii, AllroundWork, dzięki solidnemu wykonaniu jest rekomendowana do codziennych zadań we wszelkiego rodzaju warunkach i zapewnia stałą gotowość do pracy na całego. Spodnie przeznaczone do wielogodzinnej pracy, wykonano z wytrzymałej tkaniny Dobby Pro z dodatkiem nylonu i wyposażono w zmodyfikowany system KneeGuard Pro. Gwarantuje on ochronę stawów kolanowych dzięki umieszczeniu nakolanników w ulepszonych, przeznaczonych na nie kieszeniach, wzmocnionych materiałem Cordura. Z tej samej tkaniny wykonano elastyczny klin w kroku, który wraz z profilowanymi nogawkami zapewnia swobodę ruchów. Zaawansowany krój z panelami bocznymi, które rozkładają naprężenia materiałów, zmniejsza ryzyko rozdarcia przy poruszaniu się. Zapewnia też ponadprzeciętne dopasowanie i wygodę. Niezrównany komfort pracy w spodniach AllroundWork uzyskano dzięki sprytnemu rozwiązaniu Mechanical Air Vent. Podłużne rozcięcia i rozciągliwe siatki umieszczone z tyłu nogawek na wysokości kolan pozwalają na swobodny przepływ powietrza od wewnętrznej strony nogi. Umożliwia to skuteczną wentylację podczas długiego i ciężkiego dnia pracy.

www.snickersworkwear.pl

www.hultaforsgroup.pl

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również