Zdalny dostęp do danych energetycznych

© Phoenix Contact

Udostępnij:

EMpro to urządzenia pomiarowe firmy Phoenix Contact, które rejestrują i monitorują parametry elektryczne systemów i maszyn.

Urządzenia te mogą być w każdej chwili łatwo rozbudowane poprzez moduły komunikacyjne, dzięki czemu możliwa jest ich elastyczna integracja ze strukturami sieciowymi i magistralnymi systemami obiektowymi jak np.: Ethernet, Profibus DP czy MODBUS RTU.Serwer sieciowy zintegrowany w bramce Ethernet/ RS485 umożliwia prosty i wygodny dostęp zdalny do najważniejszych parametrów energetycznych takich jak np.: prąd, napięcie, moc, energia, wyższe harmoniczne. Ponadto pozwala on na przeprowadzanie zdalnej konfiguracji mierników.

Rozszerzenie miernika parametrów sieci EMM MA600 o bramkę Ethernet/ RS485, umożliwia wykorzystanie EEM MA600 jako urządzenia nadrzędnego i włączenie w sieć ethernetową pozostałych mierników parametrów sieci, które komunikują się z EMM MA600 poprzez interfejs szeregowy RS 485 (Modbus RTU). Dzięki bramce możliwy jest dostęp do wielu urządzeń pomiarowych poprzez tylko jeden adres IP.

Więcej informacji: http://www.phoenixcontact.pl/dopasowanie-sygnalow/242_63908.htm

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również