ZDOBYWCY RYNKU w Grupie EFL

©

Udostępnij:

Carefleet SA i Credit Agricole Commercial Finance Polska SA to firmy które zostały tegorocznymi laureatami konkursu Zdobywcy Rynku 2014. Zwycięzcy odebrali statuetki 19 maja br. w Teatrze Kamienica podczas uroczystej gali. Magazyn Polish Market od 18 lat publikuje rankingi podsumowujące wkład polskich przedsiębiorstw w krajową gospodarkę, nagradza najlepsze firmy oraz odnoszących sukcesy menedżerów. Nagrody Zdobywcy Rynku przyznane zostały po raz pierwszy. Tytuły wręczono w dwóch kategoriach: młodym odnoszącym sukcesy menedżerom oraz usługom podbijającym rynek.

 

W gronie laureatów konkursu anglojęzycznego miesięcznika Polish Market znalazły się między innymi, należące do Grupy EFL spółki- Carefleet - specjalizująca się w wynajmie długoterminowym oraz firma faktoringowa Credit Agricole Commercial Finance Polska SA.

 Carefleet, otrzymał tytuł Zdobywcy Rynku za usługę wynajmu długoterminowego. Rozwiązanie proponowane klientom zostało docenione ze względu na następujące
korzyści: redukcję kosztów i kontrolę budżetu, optymalizację wykorzystania floty pojazdów oraz redukcję obciążeń administracyjnych.

 

Odbierając nagrodę, Frederic Lustig- Prezes Zarządu Carefleet, powiedział – „ Jest mi niezmiernie miło odbierać to prestiżowe wyróżnienie w roku naszego jubileuszu 10-lecia działalności. Jest ono potwierdzeniem, że przyjęta przez nas strategia, której celem jest dostarczanie usług na najwyższym poziomie, wychodząc naprzeciw nawet najbardziej wymagającym klientom oraz budowaniu wzajemnych relacji z kontrahentami, przynosi oczekiwane rezultaty”.

 

Drugą wyróżnioną spółką jest Credit Agricole Commercial Finance Polska SA
(CACF Polska SA), którą doceniono za usługi faktoringowe. Jakość oferty oraz indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań klientów sprawiły, że firma została dostrzeżona
w plebiscycie. „Nasza firma działa na polskim rynku od niespełna dwóch lat
i konsekwentnie pozyskuje nowych klientów. W roku 2013 zanotowaliśmy ponad
700 proc. wzrost wartości wykupionych wierzytelności. Po pierwszych 3 miesiącach 2014 roku dynamika wzrostu obrotów w stosunku do porównywalnego okresu 2013 roku przekroczyła 300 proc. To potwierdza, że polscy przedsiębiorcy doceniają usługi faktoringu. Chcemy konsekwentnie budować naszą silną i stabilną pozycję na rynku, by w przyszłości konkurować z największymi”
– powiedział Stanisław Atanasow, prezes Zarządu Credit Agricole Commercial Finance Polska SA.

 

Wśród pozostałych nagrodzonych firm znalazły się między innymi PKO BP, Kancelaria prawna Dentons, Polsat Biznes.

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również