Złączą nas Targi!

Targi Fastener © Targi w Krakowie

Udostępnij:

Stałe zapotrzebowanie na samochody, samoloty i wszelkiego rodzaju maszyny przemysłowe sprawia, że globalny rynek elementów złącznych (według Research and Markets) do końca 2025 r. zarobi spektakularną kwotę 134,2 miliarda dolarów. Spory kawałek tego finansowego tortu przypadnie Polsce – obecnie piątej gospodarce w Europie, produkującej kołki, nity, wkręty czy śruby. W ślad za rozwojem branży elementów złącznych podążają Targi FASTENER POLAND® – kluczowe forum wymiany doświadczeń, poznania nowości, a także budowania efektywnych relacji handlowych pomiędzy firmami z całego świata.

Targi FASTENER POLAND® odbędą się w dniach 16-18 października w EXPO Kraków. Zapowiadają się bardzo ciekawie, udział potwierdziło prawie 150 firm. 67,5% z nich to firmy zagraniczne, m.in. z Niemiec, Włoch, Czech, Hiszpanii, Turcji, Wielkiej Brytanii, Indii, Tajwanu i Chin. Podczas Targów zaprezentowane zostaną m.in. najnowocześniejsze łączniki i mocowania przemysłowe (od śrub, po nakrętki, kołki i kliny), łączniki budowlane (kotwy, śruby betonowe, mocowanie fasad i izolacji). Nowości będzie więcej: m.in. elementy złączne dla techniki solarnej, niestandardowe elementy złączne do nietypowych zastosowań, specjalna powłoka zabezpieczająca elementy złączne przed działaniem promieni UV i trudnych czynników zewnętrznych, specjalistyczny kołek rozporowy przeznaczony do materiałów o pustych przestrzeniach, np. pustaków oraz wiele innych nowatorskich rozwiązań technicznych.Warto odwiedzić Targi FASTENER POLAND®
Targi FASTENER POLAND® to jedyne targi elementów złącznych i technik łączenia w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest to więc unikalna okazja, aby w jednym miejscu spotkać wielu polskich i zagranicznych producentów i dystrybutorów i poznać prezentowane przez nich rozwiązania. Rozwiązania, które są stosowane na każdym etapie produkcji prawie wszystkich przedmiotów codziennego użytku, jak również w budownictwie i konstrukcjach przemysłowych. Podczas targów można nie tylko zobaczyć prezentowane łączniki i mocowania, ale także wymienić się doświadczeniami w ich stosowaniu oraz nawiązać kontakty handlowe i omówić szczegóły kontraktów.Bogaty program towarzyszący
Uczestnicy Targów będą mogli wziąć udział w 2. Kongresie Elementów Złącznych, zorganizowanym przez ELAMED Media Group, wydawcę czasopisma FASTENER. W roli prelegentów wystąpią największe autorytety w branży. Przedstawią najnowsze rozwiązania w zakresie wykorzystania i zastosowania łączników oraz zaprezentują specjalistyczne narzędzia. Targi elementów złącznych odbędą się równocześnie z 9. Międzynarodowymi Targami Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® oraz 8. Salonem Kooperacji Przemysłowej.

Bezpłatne bilety wstępu
Już dzisiaj warto pomyśleć o odwiedzeniu Targów FASTENER®. Na stronie internetowej Targów uruchomiona została rejestracja on-line. Po wypełnieniu krótkiego formularza chętni otrzymają możliwość darmowego odwiedzenia Targów oraz udziału w bogatym programie towarzyszącym. Formularz dostępny jest na stronie www.fastenerpoland.pl.

Oferta szyta na miarę
Dla firm zainteresowanych prezentacją swoich produktów organizatorzy przygotowali kompleksową ofertę. Wybrać można pomiędzy w pełni wyposażonymi stoiskami standardowymi, o podwyższonym standardzie premium oraz powierzchnią niezabudowaną, do własnej aranżacji.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.fastenerpoland.pl.

Źródło: Targi w Krakowie

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również