Złote medale dla innowacyjnych produktów

Udostępnij:

W pierwszym dniu ITM Polska 2017, po oficjalnym otwarciu wydarzenia, uhonorowano przedstawicieli firm oferujących innowacyjne produkty dla przemysłu. Przewodniczący jury prof. Adam Mazurkiewicz wraz z prezesem zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich Przemysławem Trawą wręczyli wybranym przez jury firmom nagrody targowe - Złote Medale.



Lista laureatów Złotego Medalu MTP - ITM Polska 2017
Wszystkie przyznane Złote Medale MTP są równoważne. Lista ułożona alfabetycznie wg produktów

1.Digitalizacja procesu produkcji wg koncepcji INDUSTRY 4.0. Siemens, Warszawa, KUKA Roboter CEE Oddział w Polsce, Katowice, Atos Polska, Warszawa, Yamazaki Mazak Central Europe Oddział w Polsce, Blumenbecker Engineering Polska, Katowice, GM System, Wrocław, KS Automotive, Gliwice, SCHUNK Intec, Piaseczno
Zgłaszający: Siemens, Warszawa, KUKA ROBOTER CEE Oddział w Polsce, Katowice
Pawilon 3 stoisko 14

3. Generator wodoru EP-560 A MOST
RYWAL-RHC, Warszawa
Pawilon 5 stoisko 32

4. Kompaktowy laser włóknowy YLS-15000-CUT o mocy wyjściowej 15kW
IPG Laser, Niemcy
Zgłaszający: IPG Photonics, Gliwice
Pawilon 5 stoisko 20

5. Maszyna HG1003ATC
AMADA Holdings, Japonia
Zgłaszający: Amada, Liszki
Pawilon 5 stoisko 5

6. Piec wapienny o unikatowej konstrukcji
Świdnicka Fabryka Urządzeń Przemysłowych ŚFUP, Świdnica
Pawilon 7A stoisko 38

7. Ploter tnący CNC Kimla BPT HighSpeed Linear
POLCOM Przemysław Kimla, Częstochowa
Zgłaszający: KIMLA, Częstochowa
Pawilon 5 stoisko 48

8.System laserowy XM-60
Renishaw PLC, Wielka Brytania
Zgłaszający: Renishaw, Warszawa
Pawilon 3A stoisko 31

9. Szlifierka Fenix ZK1
Fenix Machines, Częstochowa
Pawilon 7A stoisko

10. Szlifierka Pionowa CNC model: VIG-50
Palmary Machinery, Tajwan
Zgłaszający: JAZON, Białystok
Pawilon 3 stoisko 34

11. Tokarka sterowana numerycznie CLX 350
FAMOT Pleszew, Pleszew
Zgłaszający: DMG MORI Polsa, Pleszew
Pawilon 3 stoisko 2

12. VSHAPER ONE Pro
VERASHAPE, Rzeszów
Zgłaszający: Edgecam Polska – Grupa NICOM (Nicom Jaksan, Szymański Spółka Jawna), Rzeszów
Pawilon 3A stoisko 49

13. Wielowrzecionowy automat tokarski CNC, INDEX MS16C Plus
INDEX-Werke & Co.KG Hahn & Tessky, Niemcy
Zgłaszający: GALIKA, Warszawa
Pawilon 3 stoisko 24

14. Wycinarka laserowa EAGLE iNspire o mocy 12kW wyposażona w głowicę laserową eVa oraz proces cięcia CatLine
POWER-TECH Janusz Marcin Ejma, Wałcz
Zgłaszający: POWER-TECH Janusz Marcin Ejma (marka EAGLE), Wałcz
Pawilon 5 stoisko 6

15. Zautomatyzowany optyczny system skanujący MetraSCAN 3D R-Series
Creaform, Kanada
Zgłaszający: ITA spółka z ograniczoną odpowiedzialności, Poznań
Pawilon 5A stoisko 19

16. Zrobotyzowane Centrum Technologii Spawania Laserowego TruLaser Weld 5000
Trumph, Niemcy
Zgłaszający: Trumpf Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Warszawa
Pawilon 5 stoisko 68

17. Reaktor do wytwarzania żeliwa wysokojakościowego, zwłaszcza sferoidalnego lub wermikularnego i sposób wykonywania odlewów z żeliwa wysokojakościowego, zwłaszcza sferoidalnego lub wermikularnego
PEDMO, Tychy
Zgłaszający: Instytut Odlewnictwa, Kraków
Pawilon 7A stoisko

18. Technologia otrzymywania stopów normowanych miedzi i aluminium z frakcji metalicznych pochodzących z przerobu odpadów ZSEE lub kabli Cu i Al
Zgłaszający: Instytut Metali Nieżelaznych, Gliwice
Pawilon 7A stoisko 71

Wciąż trwa konkurs o Złoty Medal - tym razem przyznawany przez konsumentów i przedstawicieli branży. Na najlepszy produkt targów można głosować na stronie www.zlotymedal.mtp.pl lub korzystając z interaktywnych ekranów dotykowych w Strefach Mistrzów na terenie targów (pasaż przy pawilonie nr 7 i pawilon nr 5). Tytuł "Złoty Medal - Wybór Konsumentów" przyznany zostanie po zakończeniu targów.

Udostępnij:

Drukuj


Galeria artykułu
TOP w kategorii







Barbara Blaczkowska



Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również