Złoto dla Bosch Rexroth

Bosch Rexroth, Automaticon, ActiveCockpit © Bosch Rexroth,

Udostępnij:

Za interaktywną platformę komunikacji dla branż produkcyjnych ActiveCockpit firma Bosch Rexroth otrzymała złoty medal Automaticon 2018. Wyróżnieniem tym nagradzane są od 1997 roku najbardziej innowacyjne produkty, prezentowane podczas Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów Automaticon.

ActiveCockpit pozwala na przetwarzanie i wizualizację danych produkcyjnych on-line pochodzących z różnych źródeł. Rozwiązanie łączy aplikacje świata IT, takie jak planowanie i realizację produkcji, zarządzanie danymi dotyczącymi jakości i e-mailing, z funkcjami oprogramowania maszyn i instalacji przemysłowych.Zakres i szczegółowość prezentowanych danych można dostosować i spersonalizować w zależności od ich odbiorcy. Pozwala to na użytkowanie systemu przez pracowników zmianowych na dużych monitorach zamontowanych w hali produkcyjnej, jak również przez kierownictwo niższego i wyższego szczebla na urządzeniach mobilnych lub komputerach bezpośrednio zainstalowanych na ich stanowiskach pracy.

Już od 24 lat targi Automaticon są największym w Polsce profesjonalnym forum producentów i odbiorców automatyki przemysłowej. Prezentowane są na nich osiągnięcia w dziedzinie automatyki, pomiarów przemysłowych i robotyki.

Źródło: Bosch Rexroth

Udostępnij:

Drukuj
MM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również