Złoty medal dla wykrawarki SGe5 firmy Prima Power

Preview
Prima Power
Reklama
Reklama

W dniach 10-12 marca 2015 r. odbyły się VIII Targi Obróbki Blach STOM-BLECH w Kielcach. W związku z tym wydarzeniem zorganizowany został konkurs na najlepsze wyroby prezentowane na Targach. Firma Prima Power w kategorii STOM-BLECH jako jedyna została nagrodzona złotym medalem za maszynę SGe5 - wykrawarkę rewolwerową zintegrowaną z gilotyną kątową.

Celem konkursu było wyłonienie najlepszych wyrobów prezentowanych na Targach w Kielcach w kilku kategoriach: STOM-TOOL 2015, STOM-BLECH 2015, STOM-LASER 2015, WIRTOPROCESY 2015 oraz SPAWALNICTWO 2015. W kategorii STOM-BLECH 2015 jako jedyna medalem została nagrodzona Prima Power za maszynę SGe5 – wykrawarkę rewolwerową zintegrowaną z gilotyną kątową. Jest ona optymalnym rozwiązaniem w obróbce blach. Głównym celem maszyny jest dostarczanie jednego systemu do przetworzenia pełnowymiarowego arkusza wyjściowego w gotowy wycięty detal, który może zostać przekazany do kolejnego procesu. Obecnie technologia SGe (gilotyna kątowa z wykrawarką) jest stosowana w świecie przemysłu jako niezależne urządzenie produkcyjne z napędem serwo-elektrycznym lub jako jednostka centralna w zintegrowanym systemie produkcji i magazynowania produktów z blachy.

Reklama

Targi Obróbki Blach STOM - BLECH są jednym z ważniejszych wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej. Była to już ósma edycja. Podczas wystawy zostały zaprezentowane maszyny i oprzyrządowania do obróbki blach, oprzyrządowania technologiczne obrabiarek, najnowsze programy i systemy wspomagania komputerowego procesów obróbki. Prima Power na swoim stoisku zaprezentowała maszyny do kompleksowej obróbki blachy pod szyldem „Mała przestrzeń, wielkie możliwości”.Hasło nawiązywało bezpośrednio do maszyn, które zapewniają kompleksową obróbkę blachy już na bardzo małej powierzchni. Wydarzenie było doskonałą okazją do przetestowania prasy krawędziowej eP – 1030 i wykrawarki rewolwerowej zintegrowanej z gilotyną kątową – SGe5.

Powiązane firmy

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama