Znakowanie Gravurem

©

Udostępnij:

Solidne i godne polecenia, wysokiej jakości, doskonałe – opinie użytkowników stanowią najwyższą rekomendację produktów Gravurem. Znaczniki tej firmy gwarantują czytelny odcisk wszędzie tam, gdzie liczy się precyzja i trwałość.

GRAVUREM to światowy lider w produkcji znaczników (numeratorów) oraz narzędzi do znakowania. Niemiecka firma ma ponad 50-letnie doświadczenie w branży i oferuje w swoim portfolio kilkanaście rodzajów produktów: od standardowych znaczników do nabijania liter i cyfr, poprzez znaczniki zaokrąglone, punktowe, z kontrolowaną głębokością znakowania, krążkowe (okrągłe), wielokrążkowe, po ręczne pojedyncze oraz modele i wzory specjalne wykonywane na zamówienie.Szeroka gama rodzajów znaczników to odpowiedź na zróżnicowane potrzeby rynku. Numeratory Gravurem od wielu lat są wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu, m.in. spawalnictwie, transporcie, logistyce, motoryzacji i energetyce. Sprawdzają się podczas wykonywania oznaczeń na maszynach i urządzeniach, narzędziach (klucze, szczypce), regałach w magazynach, kabinach tirów czy butlach na stacjach benzynowych. Przydatne są także podczas prac ślusarskich, wykonywania oznaczeń na płytkach znamionowych czy tablicach rozdzielczych. Gravurem ma także numeratory do znakowania w drewnie, skórze, korku i niektórych tworzywach sztucznych.

Klienci cenią sobie w szczególności trwałość i wysoką jakość numeratorów, którą zapewnia ich wykonanie z hartowanej stali narzędziowej. Opracowana technologia produkcji znaczników Gravurem gwarantuje także precyzyjne i dokładne znakowanie. To bardzo ważne cechy dla profesjonalistów, którzy chcą uzyskać prawidłowy efekt końcowy.

Polecane są zwłaszcza dwa najpopularniejsze modele znaczników: numeratory serii Gravurem-S Standard, zarówno literowe A-Z w zestawie – typ 101, jak i cyfrowe 0-9 – typ 100.

Najważniejsze cechy tych modeli to:

  • do znakowania na elementach wykonanych z metalu z siłą 600-800 N/mm,
  • zestaw zawiera litery A-Z (lub a-z oraz cyfry 1-9 wraz z 0) z odwzorowaniem prostym i symetrycznym (odbicie lustrzane),
  • cześć znakująca hartowana do ok. 58-61 HRc,
  • rozmiar znacznika oznacza wysokość wybitej czcionki,
  • szlifowane boki części znakującej (widoczne krawędzie),
  • pudełko z wytrzymałego tworzywa.

Warto zwrócić uwagę, że firma Gravurem produkuje również znaczniki nietypowe.

– Otrzymujemy dużo zamówień na wykonanie indywidualnych znaczników np. z logotypem firmy – mówi doradca handlowy ProfiTechnik, Magdalena Walkowiak. - Do wykonania pojedynczych profesjonalnych znaczników ręcznych niezbędny jest rysunek techniczny ze wszystkimi parametrami – dodaje.

 Na zamówienie specjalne dostępne są znaczniki:

  • z różnej wielkości znakami lub liczbami – od 2 do 10 mm,
  • o treści złożonej z cyfr/liter od 1-10 znaków lub też znaków w dwóch lub trzech wierszach,
  • znaki firmowe, logo i symbole nietypowe,
  • do wyboru różne wersje graweru: zaokrąglona, punktowa, wklęsła, wypukła, po łuku.


 

Więcej informacji o ofercie marki Gravurem można znaleźć na www.profitechnik.pl

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również