Znakownica igłowa MR7000 z czytnikiem

Preview
Reklama
Reklama

TECHNIFOR Ltd. oferuje nowe igłowe urządzenie - MR7000 - do trwałego znakowania elementów, wykorzystujące technikę mikroudarów do nanoszenia tekstów i kodów Data MatrixTM na podłoża z metalu i z tworzyw sztucznych.

Ergonomiczna i prosta w obsłudze znakownica wyposażona w elektromagnetyczną igłę o kontrolowanej sile udaru samoczynnie pozycjonuje detale, a dzięki napędowi w osi Z, o długości 280 mm, może wprowadzać napisy na powierzchni 100 x 120 mm. Nie wymaga to udziału operatora, bo sensor znakownicy igłowej samoczynnie identyfikuje i pozycjonuje miejsce opisu. Ponieważ operacyjna pamięć urządzenia przechowuje zarówno teksty/kody, jak i zadaną wielkość siły udaru, proces znakowania przedmiotów może przebiegać bez ingerencji w sterowanie.

Reklama

Odmianą urządzenia MR7000 jest rozwiązaniem w konfiguracji do znakowania przedmiotów okrągłych (pierścieniowych). Jej wyposażenie dodatkowe stanowią ręczny czytnik tekstów i kodów oraz automatyczna płyta wraz z elementami pamięci dla 160 konkretnych oznaczeń. 

Reklama
Reklama

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama