Zobacz, co czeka nas jeszcze na targach EUROTOOL

targi Eurotool 2017 © MM

Udostępnij:

Pierwszy dzień targowy dobiegł końca, jednak wciąż przed nami sporo ciekawych wydarzeń. Zobacz, jakie interesujące wydarzenia czekają nas jutro (środa).

W drugi dzień targów EUROTOOL 2017 odbędzie się II Konferencja Forum Druku 3D, Prezentacja Fusion 360, III Seminarium IZTW oraz I Kongres elementów złącznych.II Konferencja Forum Druku 3D potrwa przez cały targowy dzień, tj. od 9:30 do 16:30. Konferencja odbędzie się w sali Lwów. Od 9:30 będzie miała miejsce rejestracja gości, a pierwsze wystąpienia zaczną się o 10:00.

Wśród prelegentów jutrzejszej konferencji pojawią się m.in. Victor Golescu, Makerbot Territory Manager EMEA, prof. dr hab. inż. Stefan Szczepanik z Akademii Górniczo-Hutniczej, który opowie o metodach przyrostowego formowania, oraz Piotr Guga, który omówi wykorzystanie druku 3D w przemyśle. W drugiej części dnia (od 12:15) Paulina Fic wygłosi referat nt. siedmiu zastosowań precyzyjnej technologii SLA w przemyśle, a Adam Przepolski – nt. produkcji i prototypowaniu w czterech technologiach.

Firma MAT Usługi informatyczne zaprezentuje natomiast w sali Budapeszt A Fusion 360, czyli dostępną w chmurze platformę projektowania łączącą 3D CAD, CAM i CAE.

III Seminarium Instytutu Zaawansowanych Technologii Wytwarzania w Krakowie (IZTW) będzie dotyczyło konsultacji nt. zaawansowanych technologii wytwarzania i możliwości komercjalizacji badań. Seminarium to zacznie się o godzinie 10 i odbędzie się w sali Wiedeń.

Punktualnie o 11:00 w hali Dunaj rozpocznie się I Kongres elementów złącznych. Kongres to platforma wymiany informacji i doświadczeń między producentami i dystrybutorami oraz użytkownikami mocowań przemysłowych i łączników do elementów drewnianych, metalowych i kompozytowych. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną m.in. innowacyjne rozwiązania w zakresie wykorzystania i zastosowania elementów złącznych oraz specjalistycznych narzędzi.I wreszcie o godzinie 12:00 Dariusz Żychowicz, dyrektor sprzedaży w firmie Drei Bond, zaprezentuje Środki anaerobowe w technice łączenia i uszczelniania części.

Ostatnim wydarzeniem jutrzejszego dnia są warsztaty naukowe organizowane przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej.

Udostępnij:

DrukujMM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również