Zrobotyzowana produkcja słodyczy

© ABB

Udostępnij:

Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego TAGO jest najnowocześniejszym i jednym z największych ciągów technologicznych produkcji ciastek w Europie.

To największy pod względem liczby linii produkcyjnych i różnorodności wyrobów europejski zakład cukierniczy. Dysponuje 32 liniami o łącznej wydajności od 180 do 270 ton wyrobów na dobę. Firma ABB dostarczyła do fabryki TAGO w Radzyminie kompletną linię pakowania złożoną z 12 robotów typu delta FlexPicker IRB 360, która gwarantuje wydajność na poziomie 900 sztuk apakowanego produktu w ciągu jednej minuty oraz przenośniki i podajniki blistrów, a także zainstalowała system wizyjny wykorzystujący oprogramowanie ABB PickMaster3.System ten pozwala na rejestrowanie orientacji produktu na przenośniku, śledzenie jego położenia i wyznaczanie punktu poboru dla robotów oraz zapewnia kontrolę jakości.

www.abb.pl

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również