Skocz do zawartości

Zdjęcie

Profesjonalne odkurzacze do zadań specjalnych – dlaczego to dobra inwestycja?

Nilfisk odkurzacze przemysłowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 MM Magazyn Przemysłowy

MM Magazyn Przemysłowy

• Members
  • PipPipPip
  • 7545 postów

Napisano 08 grudzień 2017 - 04:25

Od niewielkich manufaktur, po olbrzymie kombinaty - każdy przemysł boryka się z problemem utrzymywania czystości. Dzisiaj z pomocą przychodzą nam specjalistyczne odkurzacze przemysłowe. O technologii sprzątania XXI wieku opowiada ekspert firmy Nilfisk, wiodącego producenta urządzeń czyszczących.

Zobacz artykuł

#2 merkos

merkos

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Nazwa firmy:OE
  • Miasto:Warszawa

Napisano 02 styczeń 2018 - 03:32

Dobre warunki pracy pracownika, które obejmują czystość, oświetlenie, odpowiednią temperaturę itd to są bardzo ważne czynniki dla każdego przemysłu. Tak na przykład OE Industry ma nieograniczoną paletę chłodnic ( http://oeindustry.co...temy-chlodzenia). Warto zapoznać się z produktami, ponieważ rzeczywiście mają bardzo dobrą jakość i szeroki wybór, w zależności od potrzeb, 

#3 martka44

martka44

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Nazwa firmy:Moja firma
  • Miasto:Warszawa

Napisano 12 lipiec 2018 - 03:45

Jestem ciekawa, jak sprawdzają się w rzeczywistości takie odkurzacze. Ja mam w domu model Rhapsody od Hoover i świetnie się sprawdza, to naprawdę odkurzacz do zadań specjalnych - poradzi sobie z podłogą, meblami, różnymi zakamarkami w domu i czyszczę nim nawet samochód.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nilfisk, odkurzacze przemysłowe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych