Skocz do zawartości

Zdjęcie

Spokojny rozwój systemów ERP

ERP system ERP IT w przemyśle oprogramowanie dla firm oprogramowanie dla przemysłu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 MM Magazyn Przemysłowy

MM Magazyn Przemysłowy

• Members
  • PipPipPip
  • 7699 postów

Napisano 29 marzec 2018 - 06:13

Systemy do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa pozwalają na pracę w sieci, są dostępne za pośrednictwem przeglądarek internetowych i wyposażone w narzędzia analityczne Business Intelligence. Umożliwiają dziś nie tylko zarządzanie kontaktami z klientem, ale nawet tworzenie serwisów internetowych z dostępem dla klientów i kontrahentów. O to, jak rozwiną się w przyszłości, zapytaliśmy przedstawicieli branży przemysłowej.

Zobacz artykuł

#2 ordven

ordven

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Nazwa firmy:X
  • Miasto:Wrocław

Napisano 28 wrzesień 2018 - 02:32

Myślę, że można nawet powiedzieć więcej - z mojego doświadczenia wynika, że systemy ERP mogą też pomóc m.in. w zarządzaniu dystrybucją czy też magazynowaniem. Takie funkcje ma przynajmniej ten system, którego używam w firmie - TETA ERP. Wysyłam link z opisem jego funkcjonalności http://www.unit4.com/pl/produkty/erp. Nie da się ukryć, że takie programy bardzo wspierają zarządzanie wieloma procesami w firmie.

#3 szatko

szatko

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Nazwa firmy:PPH Kris
  • Miasto:Warszawa

Napisano 22 październik 2018 - 06:26

Berberis możecie brać pod uwagę na poważnie, bo w zasadzie ma on wszystko co niezbędne do prowadzenia normalnej działalności. Siedzimy w tym już naprawdę bardzo długo i doskonale wiemy, jak to wygląda.

Sytuacja diametralnie się zmieniła - a jak to będzie wyglądać dalej? Ciężko powiedzieć.

Na pewno kluczowe jest poświęcenie czasu na dopasowanie rozwiązań.

Nie każdemu musi pasować to samo. 

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ERP, system ERP, IT w przemyśle, oprogramowanie dla firm, oprogramowanie dla przemysłu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych