ABB

ABB

Żegańska 1, 04-713 Warszawa, PL
http://www.abb.pl


kontakt


O Firmie

Międzynarodowy koncern ABB znany jest polskim elektroenergetykom i automatykom od kilkudziesięciu lat. Trzy czerwone litery ABB zawsze symbolizowały najwyższą jakość, precyzję wykonania i maksymalne zaawansowanie technologiczne. Firma ABB obecna jest w Polsce od ponad ćwierć wieku. Ma fabryki w Łodzi, Aleksandrowie Łódzkim, Przasnyszu i Wrocławiu oraz Korporacyjne Centrum Badawcze w Krakowie. Zatrudnia około 4440 osób, a obroty w 2015 r. wyniosły ponad 2,77 mld złotych. Ponad 60% produkcji z Polski trafia na rynki niemal wszystkich krajów świata.

ABB jest uznana za jedną z najbardziej innowacyjnych firm w Polsce. Nowatorskie rozwiązania, których inicjatorem są naukowcy krakowskiego Centrum Badawczego ABB, wpływają na zwiększenie wydajności oraz poprawę jakości wyrobów firmy. Globalnie ABB zatrudnia około 132000 osób w niemal 100 krajach świata, a w 2016 roku obroty wyniosły około 33,8 mld USD.

Oferta

Grupa ABB specjalizuje się w produktach i systemach dla energetyki poczynając od dostaw dla elektrowni zawodowych, poprzez całą infrastrukturę elektroenergetyczną, aż po osprzęt elektroinstalacyjny do użytku domowego. Oferta dla automatyki, w tym roboty, napędy, przekształtniki, falowniki, prostowniki czy aparatura kontrolno-pomiarowa zwiększają produktywność w dyskretnych systemach przemysłowych oraz ciągłych procesach produkcyjnych, poprawiając efektywność energetyczną tym samym zmniejszając wpływ działalności produkcyjnej na środowisko.

Branże

Technika napędowa

Kontrola procesu

Systemy sterowania

Roboty

Systemy sterowania

Napędy elektryczne

Napędy i osprzętInformacje firmowe
Wydarzenia
Powiązane z firmą