BTC Maszyny Stolarczyk

BTC Maszyny Stolarczyk

Narutowicza 88, 97-500 Radomsko, PL
http://www.btc-maszyny.pl/


kontakt


O Firmie

BTC Maszyny Stolarczyk to spółka zbudowana poprzez połączenie szerokiej wiedzy na temat nowoczesnych technologii obróbki metali i znajomości rynku z doskonałym, świetnie wyposażonym i szybko reagującym zapleczem serwisowym. Wieloletnie doświadczenie w branży maszyn do obróbki metali prezesa zarządu i głównego udziałowca Łukasza Stolarczyka oraz doskonała znajomość tychże maszyn naszego działu po-sprzedażowej obsługi technicznej, gwarantuje najwyższy poziom naszych usług oraz pełną satysfakcję naszych klientów.

To właśnie doświadczenie nauczyło nas, że w przy wyposażaniu zakładu przemysłowego w maszyny produkcyjne, nie może być kompromisów względem jakości oraz poziomu zaawansowania technicznego, gdyż wszystkie pozorne, początkowe oszczędności osłabiają zdolności produkcyjne przedsiębiorstwa i na dłuższą metę obniżają jego konkurencyjność tym samym zmuszając do ponownych inwestycji i wydawania środków po raz wtóry na to samo.

Oferta

W naszej ofercie znajdziecie Państwo maszyny projektowane i budowane wyłącznie przez najlepszych europejskich producentów, takich jak OMERA, MECOLPRESS, WARCOM, IMCAR czy CEMSA. Firmy te są obecne na polskim rynku od kilkunastu do kilkudziesięciu lat, dały się poznać jako synonimy niezawodności i gwarantują zawsze najwyższą jakość i wydajność, zaawansowanie technologiczne wielokrotnie poparte prawami patentowymi, a to wszystko przy zachowaniu rozsądnej ceny. Wspólnie z naszymi partnerami gwarantujemy naszym klientom szerokie wsparcie w zakresie doboru optymalnej technologii - od maszyn typowych do urządzeń często budowanych na miarę i wysoce dopasowanych do potrzeb produkcyjnych zamawiającego, a także solidne wsparcie techniczne naszego serwisu maszyn.

Branże

Maszyny, urządzenia, narzędzia

Maszyny do obróbki

PrasyWydarzenia
Powiązane z firmą